CEEK VR (CEEK) Nedir? CEEK VR (CEEK) Geleceği ve Yorum 2022

CEEK VR (CEEK) Nedir?

Ceek VR (CEEK), müzisyenleri, sporcuları ve diğer dijital yaratıcıları doğrudan hayranlarıyla buluşturan bir metaverse projesidir. Dünyanın en iyi sanatçılarıyla işbirliği yaparak, sanal gerçeklik (VR) dünyasından kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getiriyor. Platformun yerel token’ı CEEK, ERC20 tabanlı madencilik olmayan bir token’dır.

Kendisini video ve müzik akışının geleceği olarak gören Ceek VR, şu anda dünya çapında satışta olan bir dizi patentli VR başlığı sunuyor. Bu set ve Ceek sanal gerçeklik platformu aracılığıyla proje, VR içeriği için çeşitli kanallar sağlıyor. VR Gözlük paketi ve platformu aracılığıyla yayıncılar, sanatçılar ve sporcular süper ters ortamlarda performans göstererek para kazanabilir.

Ceek VR, dünyanın en büyük müzik şirketlerinden biri olan Universal Music ile ortaklık kurdu. Ceek, bu işbirliği kapsamında Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting ve Ziggy Marley gibi dünyaca ünlü sanatçıları metaverse’de hayranlarıyla bir araya getirmeyi vaat ediyor.

Platformdaki sanatçılar ve diğer içerik oluşturucular, özel deneyimleri belirtebilir ve VR deneyiminin farklı bileşenleri için hayranlarla token’lar takas edilebilir. Bu deneyimler, bir albüm veya şarkı için özel olarak tasarlanmış bir VR dünyasından, ön sıradan bir Metaverse konserini izlemeye kadar her şey olabilir.

Ceek Global Innovations tarafından oluşturulan Ceek, 2018 yılında piyasaya sürüldü. Şirket, halen projenin CEO’su olan Mary Spio tarafından kuruldu.

Mary Spio, Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri için genç bir geniş bant iletişim teknisyeniydi. Daha sonra çeşitli şirketlerde roket ve uydu mühendisi olarak çalıştı. Spio, kariyeri boyunca Microsoft XBOX, Tribune News Company, Coca Cola ve Toyota gibi şirketlere de teknik danışmanlık hizmeti vermiştir. Gen2Media ve Next Galaxy Corp’u kurduktan sonra 2016’da gerçek bir etki yaratacağı Ceek VR’ı kurdu.

Project Ceek VR, fiziksel bir olayı ön sıradan izlemek için çok daha ucuz, büyük ölçekli bir alternatif sunuyor. Diyelim ki bir futbol maçı veya konseri canlı izlemek istiyorsunuz. Koltuk sayısı sınırlı olduğu için bilet fiyatı oldukça yüksek olacaktır. Ancak Ceek VR, yüz binlerce kişiye metaverse’deki olayları ilk elden deneyimleme yeteneği vererek maliyetleri düşürür. Bu, etkinlik oluşturuculara önemli bir avantaj sağlar. Çünkü daha fazla bilet satabilirler, böylece daha fazla gelir elde edebilirler.

Ceek’i gerçekten farklı kılan şey, blockchain teknolojisini kullanmasıdır. Doğrulanmış blok zincirindeki içeriği görüntüleyin ve sanatçılar gerçek zamanlı olarak kaç bilet sattıklarını görebilir. Bu, süreci çok daha şeffaf hale getirir. Blockchain’in değişmezliği sayesinde, sanatçıların artık dijital bir platformdan gelen verilere körü körüne güvenmeleri gerekmiyor.

Ceek’in teknik incelemesi, Ceek VR’yi “sanal gerçeklik (VR) deneyimlerinin birinci sınıf ortaklara çok kanallı dağıtımı için donanım ve yazılımın ödüllü bir geliştiricisi ve dağıtıcısı” olarak tanımlıyor. Ceek’in teknik incelemesi, şirketin ürettiği VR kulaklıkların dünya çapında farklı fiyat seçenekleriyle satıldığını gösteriyor.

Sistemin karşıladığı ihtiyaçları ve nasıl çalıştığını detaylandıran teknik inceleme, CEEK token’larının nasıl kazanılacağını da açıklamaktadır. Sonuç olarak, içerik oluşturucular platformda kullanmak için kendi paralarını üretebilir ve bu paralar CEEK token karşılığında değer kazanır. İçerik oluşturucular ayrıca hayranlar için dijital pazarlama ürünleri üretip satarak, sanal eğitim atölyelerine ev sahipliği yaparak veya etkinlikler düzenleyerek CEEK kazanabilir. CEEK sahiplerinin de platformda çeşitli konularda oy hakları bulunuyor ve bunlardan biri de en iyi VR içerik yönetimi. Bu organizasyonun organizatörü, CEEK token’ları ile ödüllendirilen oylarla seçilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   En Basit Haliyle Ethereum Constantinople

Ceek VR, dünyanın dört bir yanındaki müzik, sanat ve spor hayranlarının en sevdikleri ünlülerle çok daha ucuza tanışmalarına olanak tanır. Platform ayrıca içerik oluşturucuların görüntüleme ve akış oranları gibi konularda dijital olarak bağımsız olmalarını sağlar.

CEEK VR (CEEK) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Mary Spio
  • Kuruluş Yılı: 2016
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 798,716,779
  • Piyasa Değeri: ₺ 2.305.716.350,17
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,040
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 19,80
  • Proje Amacı: CEEK bir sanal gerçeklik içerik dağıtım platformudur. Patentli VR paketleri, piyasadaki en iyi VR donanım cihazları arasında yer alır. Sanat, spor ve eğlence dünyasından isimleri sanal gerçeklik üzerinden hayranlarıyla buluşturmayı vaat ediyor.

CEEK VR (CEEK) Geleceği

Bir metaverse projesi olarak, metaverse oyunları üreten projelerden daha özgün bir fikirle ortaya çıkan CEEK Coin, bu dönüm noktası ile aynı türdeki birçok projeyi geride bıraktı.

Kısa sürede imzaladığı ticari işlem, yatırımcı sayısı gibi faktörler göz önüne alındığında CEEK VR (CEEK) Coin’in gelecekte daha da fazla ilgi görmesi kaçınılmazdır. Özel ve toplum projeye destek vermektedir.

CEEK Coin incelemelerine baktığımızda son günlerde oldukça popüler bir coin haline geldiğini ve yatırımcıların ilgisini çektiğini görüyoruz. CEEK Coin piyasada üç yıldır işlem görmektedir. Apple ve Google gibi kurumsal yatırımcıları bulunan CEEK Coin, geçen haftadan bu yana 20 kattan fazla fiyat artışı yaşadı. Uluslararası birçok borsada da işlem gören CEEK Coin’in önümüzdeki günlerde fiyatının değişiklik gösterdiğine tanık olabiliriz.

CEEK VR (CEEK) Yorum

CEEK Coin’in neredeyse hiç olumsuz eleştirisi ve yorumu yok. Gerçek dünyada geniş bir alanı ve en çok ihtiyaç duyulan boşluğu, başarılı metaverse oyunları yerine bir blockchain projesi olarak metaverse dünyasına getiren
CEEK Coin, çevredeki birçok kişi için çok büyük bir proje olarak değerlendiriliyor.

Müzik sanatçılarının hayranlarıyla buluşması için VR ve Blockchain teknolojisini kullanan CEEK VR; Nakit akışında hız ve verimlilik sağlayarak farklı deneyimler yaratır. En çok talep edilen ve sevilen ünlü içeriğine özel erişim sağlayan CEEK VR, Web 3.0 olarak bilinen bir meta veri tabanının geliştirilmesini sağladı.

Sanal gerçeklikle ilgili ilginç gelişmeleri inceleyen uzmanlar, CEEK VR Coin’in mutlaka cüzdana dahil edilmesi gerektiği görüşünü dile getirdi. Uzmanlara göre, önümüzdeki aylarda uzun vadeli hedefi, CEEK’in mobil VR eğlencesinde pazar lideri konumunu sürdürmek.

CEEK VR (CEEK) Nereden ve Nasıl Alınır?

CEEK VR (CEEK)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu