Centric Swap (CNS) Nedir? Centric Swap (CNS) Geleceği ve Yorum 2022

Centric Swap (CNS) Nedir?

Centric Swap Coin (CNS), kripto para piyasasında DeFi (merkezi olmayan paralar) olarak bilinir. Bu merkezi olmayan blok zinciri protokolü, yenilikçi bir çift token’lı para birimidir. Ayrıca Centric Swap (CNS) Coin’in güçlü bir ekonomiye dayandığı belirtiliyor. Centric Swap (CNS) token projesinin en ilginç yönü, geleneksel kripto para birimlerinin yerini alacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Bu yönüyle projenin geleceğe bir anlamda yaklaştığını söyleyebiliriz.

Centric Swap (CNS) token projesi, birçok yenilik için fırsatlar sunduğu için dikkat çekiyor. Geleneksel kripto para birimlerinin yerini almayı hedefleyen Centric Swap (CNS) Coin, farklı kripto para birimleri ile etkileşim halindeyken benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşamalarının da yolunu açıyor. Böylece proje, kripto para borsaları ve kullanıcılar arasında bir köprü görevi görüyor. Centric Swap (CNS) coin projesinin bu doğrultuda 200’den fazla kripto paraya erişim sağladığını belirtmek gerekiyor. 7/24 çevrimiçi destek sağlamakta başarısız olmayan Centric Swap (CNS), tüccarların ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için ekstra yol kat ediyor.

CNS, sabit bir saatlik getiri ile çift token’lı bir modelin benimsenmesini ödüllendirir. Talepteki kalıcı değişikliklere yanıt olarak, zaman içinde kendini dengelerken token arzını kendi kendine düzenler.

Centric, bir gün geleneksel itibari para birimlerinin yerini alacak bir vizyonla tasarlanmıştır. Blockchain teknolojisi daha şeffaf bir dünya yaratacak. Aynı zamanda Centric’in kalıcı ve yaygın bir şekilde benimsenmesidir. Ancak yenilikçi yaklaşımı, onu günümüzün diğer kripto para birimlerinden ayıran şeydir. Sektörün geri kalanı işlem hacmine ve akıllı sözleşmelere odaklanıyor. Bununla birlikte, CNS, Blockchain tarafından sağlanan ekonomik olanakları gerçekleştirmek için fiyat istikrarlı çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Farklı müşterilerin kripto para birimi ile etkileşime girerken benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayan bir ürün ve hizmet sunar. 2015’ten beri faaliyet gösteren Changelly, kripto para borsaları ve kullanıcılar arasında bir köprü görevi görüyor. Ayrıca, Changelly mobil uygulaması aracılığıyla masaüstünde ve hareket halindeyken 10 dakikada kolayca alınıp satılabilen 200’den fazla kripto para birimine erişim sağlar.

2020’de Changelly, özellikle tüccarların ihtiyaçlarına yönelik çalışmak için kolları sıvadı. Profesyonel müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmaya devam ediyor. Aynı zamanda perakende dijital token, verimli para alışverişi sağlayan bir platformdur. Changelly desteğiyle desteklenen Changelly PRO, topluluğa yüksek limitler, verimli fiyatlandırma, hızlı dağıtım ve 7/24 çevrimiçi destek sağlar.

Gerçek dünyadaki popülerlik, muhtemelen bir proje için en iyi onay işaretlerinden biridir; token’ın artan kullanılabilirliği de fiyatta artma eğiliminde olduğundan, projeye olan ilgiyi artırır. Protokol CNS, son aylarda Tourvest Travel Services ve Absolute World gibi şirketlerle çalışarak CNS’nin seyahat planları için bir ödeme yöntemi olarak kullanılmasına izin verdi. Diğer büyük kurumsal ortaklıklar arasında, altın kaplamalı cep telefonları gibi lüks ürünlerde uzmanlaşan Goldgenie ve merkezi olmayan bir zincirler arası köprü olan CroxSwap yer alıyor.

Centric’in tasarımının amacı, fiyat dalgalanmalarına duyarlı kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini engelleyebilecek faktörleri ortadan kaldırmaktır. Protokolün kaynağı Centric Foundation olsa da, platform Centric Rise ve Centric Swap’ı kabul etmek için oluşturuldu. Centric, kendi arzını düzenlediği için benimsemeyi ödüllendiren bir çift token modeline sahiptir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Kripto Para Botlarını Kullanmadan Önce 2 Kez Düşünün

Bu modeli geliştirmedeki ana fikir, kullanıcıların güvenilir kripto borsalarından birinden CNS token’ları satın almasıdır. Daha sonra bu token’ı Centric Rise’a dönüştürerek saatlik artıştan yararlanabilir. Bu nedenle, Centric Rise’ın CNS token’larından daha değerli olduğu her durumda token ticareti yapmak mümkündür. Bu ikili token sistemi sayesinde, istikrarlı bir kripto varlığının temelini de atabilir.

Centric Swap (CNS) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Mark Sorenson
 • Yayınlanma Yılı: 2017
 • Blok ZinciriBinance Smart Chain
 • Toplam Arzı: 159,158,246,060
 • Dolaşımdaki Arzı: 7.340.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 3,651,981
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0.0003602
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.0329
 • Proje Amacı: CNS, sabit bir saatlik getiri ile çift token’lı bir modelin benimsenmesini ödüllendirir. Talepteki kalıcı değişikliklere yanıt olarak, zaman içinde kendini dengelerken token arzını kendi kendine düzenler. Centric, geleneksel itibari para birimlerinin yerini bir gün alacak bir vizyonla tasarlanmıştır.

Centric Swap (CNS) Geleceği

Centric Swap (CNS) Coin, kullanıcılardan ve yatırımcılardan güçlü bir talep görmeyi başardı ve Eylül 2021’de 10 kat artışa yol açtı, yani fiyatı 10 kat Centric Swap Coin (CNS) arttı, yatırımcılarını gülümsetti, benzer bir düşüş gördü kripto dünyası olarak tüm paralar ayı dönemine girdi. Fiyat artışından sonra Centric Swap (CNS) Coin’in ekosistemine 1 milyar dolar enjekte etmesi olumlu olarak değerlendiriliyor. Ancak, Centric Swap (CNS) Coin’in geleneksel kripto para birimlerinin kalan hacmini kapattığı unutulmamalıdır.

Centric Swap (CNS) Yorum

Centric Swap (CNS) Coin, kripto borsası düşüş aşamasına girene kadar yatırımcılarını gülümsetmeyi başardı. Diğer tüm coinler gibi kaçınılmaz düşüşe giren CNS coin, yatırımcılarını ve ekosistemini geliştirmeye devam ediyor. Projedeki yatırımcılardan biri de Binance Smart Chain’dir. Tüm bu olumlu gelişmelerin Centric Swap (CNS) token fiyatını etkilemesi ve onu yukarı çekecek kadar bir piyasa değerine ulaşması bekleniyor.

CNS Token’ın iyi bir yatırım olup olmadığı da en sık aranan konulardan biridir. Günümüzde birçok yatırımcı, yeni bir araca yatırım yapmadan önce detaylı araştırma ve analiz yapmalıdır. CNS Token ve diğer kripto para birimleri için kesinlikle iyi bir yatırım olduğu söylenemez çünkü kripto para sektörü genel olarak çok riskli bir alan. Riskleri tartmanız ve belirli bir stratejiye yatırım yapmanız yardımcı olur.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Centric Swap (CNS) Nereden ve Nasıl Alınır?

Centric Swap (CNS)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • MEXC
 • CoinTiger
 • HitBTC
 • AscendEX (BitMax)
 • BitGlobal
 • PancakeSwap

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu