Charles Hoskinson Shelley'nin Cardano'daki Gecikmesine Cevap Verdi - BTC MAGAZİN

Charles Hoskinson Shelley’nin Cardano’daki Gecikmesine Cevap Verdi

  • Kripto alanındaki en büyük ve en iddialı projelerden biri Cardano.
  • Proje, toplum katılımının sadece bu yıl içinde önemli ölçüde arttığını gördü, ancak buna rağmen, Cardano’nun göz ardı edemediği projeyle ilgili birçok tartışma var.

IOHK CEO’su ve kurucu ortağı Charles Hoskinson, son zamanlarda haftalık geliştirme raporunda, projeyi çevreleyen hala çok fazla şüphecilik olduğunu vurguladı.

9 Mayıs’ta Twitter’a katılan Hoskinson, protokol için merakla beklenen Shelley ana ağ geçişinin başlatıldığını açıklayan bir video yayınladı. Videoda şöyle dedi:

“Hala yaklaşmakta olan bir şüphecilik var, 2020’de Shelley mainnetin nakliyesi hakkında birçok şüphesi olan bir çok insanı fark ettim. Şu anda IOHK’da çalışan bir Shelley nodemiz var. Önümüzdeki haftaki Friend’s ve Family test ağı için bir CLI ekliyoruz.”

Yaklaşan ana ağın gecikmesi ve ertelenmesi ile ilgili olarak Hoskinson şunları söyledi:

“Artık bu, tesisatın doğru yapılması, yakında, dağıtılması, insanların onu kurması, kullanması durumudur. Github sitesinde herkese açıktır ve gizlediğimiz gizli kodumuz ya da başka bir şey yoktur. Kelimenin tam anlamıyla hepinizin görebileceği açık bir kodlama yazıyoruz ve Shelley nodesinin neredeyse hazır olduğu çok açıktır.”

Teknoloji için, Cardano ekibi geçen hafta ağ güncellemesinin ilk başarılı testini gerçekleştirdiğini açıkladı. Ve Shelley’in ilk aşaması bu hafta belirli bir miktar birey ve test ağı için halka açık hale getirilecek.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu