David Gokhshtein, Bitcoin Fiyatının Geleceği Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

Gokhshtein Media’nın kurucusu, kripto girişimcisi ve meraklısı David Gokhshtein, Bitcoin fiyatının geleceği hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Görünüşe göre Gokhshtein, Bitcoin’in gelecekteki herhangi bir senaryoda 1.000.000 $ seviyesine ulaşacağına inanmıyor. Bununla birlikte, lider kriptonun fiyatına ilişkin beklentileri oldukça yüksek.

Gokhshtein Media’nın kurucusu, son zamanlarda Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacağını iddia eden birçok makale fark ettiğini tweetledi. Görünüşe göre Gokhshtein, bu kadar aşırı iyimser bir görüşe katılmıyor ve BTC başına 250.000 dolarlık bir fiyatın kendisi için iyi olacağını söylüyor.

Aynı tahmin, son birkaç yılda milyarder Tim Draper tarafından da sunuldu.

Gokhshtein, ayrıca bir sonraki kripto boğa koşusunun dünyaya yeni milyonerler kazandıracağını düşünüyor. Bunların kripto alanına ve yakın zamanda oluşturulan protokollere inananlar olacağını vurguladı.

Gokhshtein, yaygın olarak inanılan ve beklenen kripto fiyat artışına ilk kez karşı çıkmıyor. Bu yılın başlarında, Shiba Inu‘nun 1 dolara ulaşacağına inanmadığını tweetledi. Ancak, 0,001 dolara ulaşabileceğini düşündüğünü söyledi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin (BTC) Fiyatı 30.000 Dolara Doğru Yükseliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu