DECENT, Resmi Yol Haritasına Kilometre Taşları Ekliyor - BTC MAGAZİN

DECENT, Resmi Yol Haritasına Kilometre Taşları Ekliyor

Ünlü Blockchain platformu DCore’un arkasındaki uluslararası şirket olan DECENT, resmi 2019 yol haritasına birkaç kilometre taşı ekledi. iOS cihazları için piyasaya sürülen DECENT Official Wallet; DECENT inkübatörü olarak belirlenen Dcube programı; Swift, PHP ve Python SDK, DCore Blockchain programı için yayınlandı. Bu ürünlerdeki gelişmelerin yanı sıra DECENT, yeni ortaklıklar kurmaya ve DCore ekosistemini sürekli olarak geliştirmeye odaklanıyor.

DECENT, 2019 yılına DGo platformunun sonlandırılması ( DECENT Wallet olarak düzenlendi) ve ALAX Token Swap’ın yanı sıra, DCore Blockchain programındaki tüm işlemleri görüntülemek için resmi DECENT Explorer Beta sürümünün başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla başladı.

DECENT’in kurucusu ve CEO’su Matej Michalko: “2019, DECENT için kabul edilme yılıdır. Kabul edilmekten bahsederken, Blockchain topluluğunun dayandığı tesislere damga vurmanın uygun kaynakları olduğu kanıtlanan Alax ve Token4Hope gibi başarılı projeleri kastediyorum” diyor.

Ürün ve uygulama geliştirme açısından, DECENT’in DCore platformunun benimsenmesi desteklemek için, ekip Q2-Q4 döneminde PHP, Swift ve Python programlama dilleri için SDK’ları ( yazılım geliştirme kitleri) piyasaya sürmeyi planlıyor.

Yol haritasına göre, DECENT’in DCore platformu, DCore’daki uygulama dağıtımına daha kolay erişim sağlayacak olan resmi Docker desteğinin yayınlanması da dahil olmak üzere, Fedora ve Ubuntu için Linux kurulum paketleri ve aynı zamanda ‘non-fungible token’lerin (NFT) DCore’a uygulanması gibi çeşitli güncellemeler alacak.

Dcube Geliştirilmeye Devam Edilecek

DECENTin inovasyon ekibi, DCube olarak belirlenen inkübasyon programının açılmasıyla, yol haritasını ayrıntılı bir şekilde açıkladı. DCube ile, şirket, yeni başlayanlar, öğrenciler ve acemi girişimcilere Blockchain dünyasına girmelerini sağlamak için danışmanlık, finansman, proje danışmanlığı ve ağ oluşturma konularında bilgi vermeyi planlıyor.

Ekip ayrıca, önümüzdeki aylarda ayrıntılarını paylaşmayı planladığı Open Bounty Program ve DECENT Venture Capital Fund adlı iki işletme girişiminin kabul edilmesini de özetliyor. Ayrıca, şirket Blockchain Pioneers Hackathon serisini de takip edecek. Halihazırda dünya genelinde yedi ‘hackathon’a ev sahipliği yapmış olan serinin yeni coğrafyalara ulaşması ve daha büyük zorluklarla mücadele etmesi bekleniyor.

Matej Michalko, yol haritasını şöyle ele alıyor: “Şirketimizde şeffaflığın özünü koruyor olmamız, yol haritamızı halkla paylaşmamıza ve DCore platformumuzu geliştirmeye devam etmemize, çeşitli topluluk katılım programları başlatmamıza ve genel Blockchain kabulünü artırmamızı sağlıyor. Sonuç olarak, tüm bunlar bizi ileriye götüren uyaranları temsil ediyor ve 2019 yılının DECENT için oldukça başaralı bir yıl olacağından eminim.”

DECENT’in planı, DCore platformunu sürekli olarak güncellemektir. Ekip ayrıca, yıl boyunca resmi cüzdanlarda devam eden iyileştirmelerin uygulanması konusunun üzerinde de duruyor. Yol haritasının tamamı, şirketin mevcut misyonuna uyacak şekilde geçen yıl yeniden tasarlanan web sitesinde görüntülenmeye hazır.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu