En Büyük Ethereum Cüzdanlarında Trilyonlarca Shiba Inu (SHIB) Bulunuyor

Balinalar genellikle, büyük sermaye parçalarını bir kripto paraya ya da diğerine taşıyarak piyasalardaki eğilimleri yöneten kişilerdir. Kripto para endüstrisinde, her rallinin başında satış baskısı olmaması nedeniyle, balinaların yüksek yüzdesi genellikle bir kripto para için iyi kabul edilir. Shiba Inu bakılırsa, balinalar neredeyse 50 trilyon tokene sahipler. Peki bu SHIB için ne anlama geliyor?

Shiba Inu ağının kullanıcı sayısı 1 milyona daha da yaklaşırken, bazı balinalar varlıklarını satıyor. Ancak genel piyasa faaliyetine göre balinaların pozisyonlarından çıkmasının nedeni Shib’in performansından ziyade genel kripto para piyasası düzeltmesi.

Shiba Inu pazarından çıkan bazı büyük yatırımcıların yanı sıra, bu yıl yaklaşık %1.000 büyüme ile token’a girmek isteyen bazı balinalar da var. Daha önce anonim bir cüzdan 36 milyon dolar değerinde Shiba Inu token almıştı.

Şu anda, en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, mevcut günlük işlem hacminin yaklaşık %400’ünü oluşturan 48.8 trilyon Shiba Inu tokenı elinde tutuyor. Aynı zamanda, herhangi bir borsada büyük bir satış emri izlenmediği için balinalar satış yapmak için sabırsızlanıyorlar.

Shiba Inu, değerinin %50’sinden fazlasını kaybetti ve 0,0004 doların altına düştü ve şimdi fiyatın %6’sını daha kaybettikten sonra 0,0000039 dolardan işlem görüyor. Ancak şaka kirpto parası etrafındaki topluluk faaliyetlerine göre, birçok piyasa katılımcısı, en son tokenin ATH’sinden bu yana sosyal hacim ortalamada kaldığı için kripto parayı geride bırakmak istemiyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Telegram'ın Kripto Para Birimi 'Gram' Piyasaya Sürülüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu