ERC20 Tabanlı Projeler Bitcoin Dalgalanmalarına Rağmen Yüksek Etkinlik Gösterdi - BTC MAGAZİN

ERC20 Tabanlı Projeler Bitcoin Dalgalanmalarına Rağmen Yüksek Etkinlik Gösterdi

Analitik merkezi Santiment, Bitcoin fiyatındaki son değişikliklere rağmen, ERC20 tabanlı projelerin yüksek aktivite göstermeye devam ettiğini belirtti. Ayrıca, bu aktiviteye düşük mevduat eşlik etti.

ERC20 tabanlı projeler arasında Santiment, UNI, AAVE, COMP ve SNX’i seçti. Bu projeler Bitcoin dalgalanmasına rağmen yüksek aktivite ve düşük mevduat göstermeye devam ediyor. 

Bununla birlikte, Bitcoin 34.000 $ ve 35.000 $ direnç seviyelerinin üzerine çıkmadan önceki gün 35.500 dolar seviyesini ve 100 saatlik basit hareketli ortalamayı (SMA) bile kırmayı başardı.

ERC20, diğer tokenlerin blok zincirinin “üzerinde” oluşturulmasına izin veren genelleştirilmiş bir protokoldür. Bugün, ERC20, kripto para birimi endüstrisinde yeni tokenler oluşturmak için en yaygın kullanılan standarttır.

ERC20’nin ana avantajları zaman ve kaynak tasarrufudur. Tokenler, mevcut Ethereum altyapısından yararlanan bu standart kullanılarak oluşturulur. Bu, tamamen yeni bir blok zinciri oluşturmaktan kaçınmalarına yardımcı olur.

ERC20 tokenleri, güvenlikleri açısından da dikkate değer. Bunların yaratılması, tüm ağı daha da güvenli hale getiren Ether talebini artırır.

Ayrıca, Ethereum ağında oluşturulan ERC20 tokenleri kolayca değiştirilebilir ve birbirleriyle uyumludur. Büyük likiditeye sahiptirler ve çoğu proje için çalışma temeli olarak kullanılırlar.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu