ETH Madenci Gelirleri Artarken, ETH 480 Dolara Ulaştı - BTC MAGAZİN

ETH Madenci Gelirleri Artarken, ETH 480 Dolara Ulaştı

  • Glassnode, Ethereum zincir içi temelleri alanında, ETH’nin 478 dolara ulaşmasına katkıda bulunmuş olabilecek bazı değişikliklerin gerçekleştiğini bildirdi.

Glassnode analiz ajansı tarafından paylaşılan verilere göre, Ethereum “borsa akışı” 16 ayın en düşük seviyesini gördü. Ancak, madencilerin ETH ödülleri ve ETH borsa kuru arttı.

470 dolar seviyesine ulaştı ama sonra tekrar düşmeye başladı.

ETH Madenci Geliri 2 Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Analitik veri tedarikçisi Glassnode, ETH madencilerinin ödüllerinde bir artış bildirdi. Metriğin değeri 2 yılın en yüksek seviyesine ulaştı ve şu anda 602.139,48$’a ulaştı.

Daha önce, bu metriğin; 2 yılın en yüksek seviyesi 13 Ağustos’ta ulaşmış olduğu 599.529,97 dolardı.

Borsalardaki ETH Yatırma ve Çekme İşlemleri Büyük Bir Düşüş Yaşadı

Glassnode tarafından paylaşılan bir başka tweette, ETH “borsa net akışının” (kripto borsalarına gönderilen ve bu borsalardan çekilen ETH miktarı arasındaki hacim farkı) 16 ayın en düşük seviyesi olan -14.004.623 ETH’ye düştüğü belirtildi.

Kullanıcılar, ETH’lerini ticaret platformlarına aktarmak için acele etmiyor ve ayrıca ETH’lerini de bu platformlardan çekmiyorlar.

Yine de iyi haber şu ki, ETH‘nin sıfır olmayan adreslerin miktarı, 46.367.456 olan önceki değerini geride bırakarak; 46.369.750 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu