GastroAdvisor-Blockchain Tabanlı Restorant Ödül Platformu - BTC MAGAZİN

GastroAdvisor-Blockchain Tabanlı Restorant Ödül Platformu

GastroAdvisor Nedir?

GastroAdvisor (GA), kullanıcıların blockchain sertifikalı incelemelerle restoranları arayabilecekleri, önerebilecekleri ve rezervasyon yapabilecekleri bir platform oluşturmayı amaçlayan projedir.

Beyaz kağıdı incelemek için buraya tıklayın.

GastroAdvisor, blok zinciri Ethereum’u temel alan restoranlar ve yemek mekanları için ilk küresel öneri platformunu inşa ediyor. GastroAdvisor, restoranlar ve müşterileri FORK belirteci aracılığıyla birbirine bağlar, kullanıcıları katkılarından dolayı ödüllendirir ve dünyadaki restoranların bilgileri ve incelemeleri için güvenilir bir platform oluşturur.

GastroAdvisor Ekosistemi

Misyon

GastroAdvisor‘ın misyonu, restoran sahiplerine ve kullanıcılarına, FORK belirteci ve dijital para birimlerini tanıtarak çevrimiçi deneyimlerini geliştirmelerinde yardımcı olmaktır. Sektör, internet üzerinden yayılan sahte incelemelerden, restoran sahipleri ve çevrimiçi uzmanlar için özel olarak tasarlanmış mevcut çözümlerin bulunmamasına kadar, şu anda sayısız sorunla karşı karşıya. 

Bugün itibariyle, ana kripto para birimleri (Bitcoin ve Ethereum gibi) binlerce web sitesinde değiştirilir ve kabul edilir. Ancak günlük harcamalar ve gerçek dünyadaki etkinlikler için bunları kullanmak çok zordur. Binlerce şirket platform üzerinden, online rezervasyon hizmetini aktive ederek ve BTC, ETH, FORK ile ödemeleri kabul ederek “Ödül” sisteminden faydalanabilecektir.

Arama motoru özelliği

GA yazılım ekibi tarafından platforma özel bir arama motoru yaratılmıştır. Kendi zevkinize göre öğrenen ve tavsiyelerde bulunan yapay zekaya bağlı bu arama motoru, çevrenizdeki en iyi yerleri kolayca bulmak için özel olarak tasarlanmış ve optimize edilmiştir.

FORK Token dağılımı

Gastroadvisor ekibini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Projenin MVP versiyonu 21 Kasımda yayınlandı. Deneme sürümünü test etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sisteme giriş bilgileri:

E-posta: user

Şifre: password

Ayrıca projenin ICO 2. aşaması devam etmektedir. FORK tokenlere %10 bonus fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu makalelerimiz tanıtım amaçlı yazılmaktadır. Btc Magazin, makalelerde adı geçen şirket, ürün, kişi ve hizmetten sorumlu değildir.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu