Genesis Hack Ve Marlin Protokolünden Geliştiricilere Teknolojik Destek - BTC MAGAZİN

Genesis Hack Ve Marlin Protokolünden Geliştiricilere Teknolojik Destek

IBC Media tarafından oluşturulan dünyanın en büyük blok zinciri hackathonu olan Genesis Hack, katılımcı geliştiricilere teknolojik destek ve rehberlik sağlamak için Marlin Protokolü ile el ele verdi.

Marlin Protokol ekibinden temsilciler, geliştiricileri blok zinciri teknolojisi konusunda eğitmek için Genesis Hack ile yakın bir şekilde çalışacaklar.

Marlin Protokolü, kullanıcıları tarafından yapılan çok yönlü bant genişliği paylaşım pazarının yaratılmasıyla mümkün olan, blok zinciri temelli yüksek kullanılabilirlik ve güvenilirlik ağıdır.

Bu, ispatlanabilir anonimliği korurken blokaj zincirlerinin 500 kat daha yüksek verim ve 100 ms gecikme elde etmelerini sağlar.

Genesis Hack IBC Medyası ile çalışmakta. IBC Media CEO’su Raghu Mohan, “Genesis Hack’e mentorlukları ve katılımları, sunumlardaki çıktı kalitesini büyük ölçüde artıracak.

Genesis Hack’ın amacı Hindistan’daki Blockchain geliştiricisini geliştirmek ve Marlin bu konuda bize yardımcı olacak. Bilgi, teknoloji ve toplum temelli desteği sayesinde, Marlin ekibi Hindistan’ın blok zincirleme devrimine paha biçilmez bir katkıda bulunacak ”dedi.

Marlin Protokolü ekibi ayrıca Genesis Hack’e topluluk yardımları konusunda yardımcı olacak ve Genesis Hack buluşmalarında, podcast’lerinde, atölyelerinde ve web seminerlerinde konuşan deneyimli ekip üyeleri aracılığıyla bilgi desteği sunacak.

“Hindistan, Dağıtılmış Ledger Teknolojisi için gelişmekte olan bir pazar ve teknik yetenek gücü sayesinde, blokajlar için evlat edinme yolculuğuna çıkmaya hazırlanıyor. Genesis Hack, Hindistan teknik yeteneklerinden en iyisini elde etmeyi ve geliştiricileri Global Blockchain markalarıyla buluşturmayı hedefliyor. “dedi,

Marlin’in Genel Müdür Yardımcısı Nilotpal Mukherjee:

“Marlin’de, Genesis Hack ile olan ortaklığımızda ve yakın işbirliğimizde eşsiz bir potansiyel görüyoruz, Hindistan’da blok zinciri geliştirme fırsatından en iyi şekilde yararlanmayı hedefliyoruz” dedi.

Marlin Protokolü, hackathonun bir parçası olarak, Genesis Hack geliştiricilerinin ayrı ayrı ödüllendirilecekleri blokchain teknolojisini kullanarak çözmeleri için özel bir parçaya sahip olacak.

Nilotpal, “Özel bir Marlin geliştirme pisti ile, Marlin’in bir parçası olmaktan büyük heyecan duyan hevesli Hint geliştiricileri ile tanışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

IBC Media’nın bir girişimi olan ve Nucleus Vision & Eleven01’in ev sahipliğinde olan Genesis Hack, Hindistan’da Blockchain teknolojisini yaymayı amaçlayan bir Blockchain hackathon. Hindistan’da blok zincirleme yeteneğine artan ihtiyaçla birlikte, Genesis Hack, 65 milyondan fazla geliştiriciyi bir araya getirerek toplam Rs toplamından nakit para ödülleri için yarışacak. 1.57 Crores INR. Katılımcılar bir Blockchain protokolü, dApps ve Blockchain altyapıları için bina güvenliği içeren üç ana yoldan test edilecekler. Ancak, nakit para ödülü tek teşvik değildir; Katılımcılar ayrıca teknoloji endüstrisine Blockchain-hazır olarak maruz kalacaklar.

IBC Medyası Hakkında – Genesis Hack’in Yaratıcıları

IBC Medya, kamuoyunu yeni çıkan teknoloji hakkında eğitmeye ve çevrelerinde diyalog kurmaya adayan bir medya şirketidir. Asya’nın en büyük blok zinciri konferansını – 5.000’den fazla katılımcıyı bir araya getiren Uluslararası Blok Zincir Kongresi (IBC) düzenleyen ekip olarak adım atarken, IBC Medya ayrıca Hindistan’da Genesis Hack ile blok zinciri hazır geliştirici topluluğu oluşturmak için adım atıyor.

Marlin Protokolü Hakkında

Marlin Protokolü, kullanıcıları tarafından yaratılmış ve mevcut blokajlar, p2p ağları ve dApp’ler için bir eklenti çözümü olarak işlev gören ve blokların 500 kat daha hızlı üretime ulaşmalarını sağlayan bir eklenti çözümü görevi görmektedir. Marling ekibi, blok zinciri sektöründe bazı çığır açan çalışmalar yaptı ve yeni yeniliklerle çalışmak için her zaman hevesli.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu