GoCryptoMe (GCME) Nedir? GoCryptoMe (GCME) Coin Geleceği ve Yorum 2022

GoCryptoMe (GCME) Nedir?

GCME token, birden fazla blok zinciri ekosisteminde çalışabilen gelişmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüdür. Token’ın amacı, katı güvenlik duvarlarını ve merkezileştirme önyargısını ortadan kaldırırken DeFi ve dijital para biriminin gücünü entegre ederek kitle fonlamasının yapılma şeklini iyileştirmektir. Yıllar geçtikçe, kitle fonlaması, güvene dayalı bağış yoluyla birçok bağış toplama fırsatı kazandı, ancak modern çağın ilerlemesi arttıkça, benimseme nedeniyle yeni teknolojilerden yararlanamıyor ve giderek daha fazla kısıtlamaya maruz kaldı.

Binance Smart Chain (BEP20), Ethereum (ERC20), Avalanche (AVAX) ve Polygon (MATIC) gibi blok zincirleri kullanmakta. GoCryptoMe, merkezileştirmeyi ortadan kaldırabilir, işlem hızlarını iyileştirebilir ve şu anda kullanılan geleneksel yöntemi ezici üstünlükle görmezden gelerek sürekli büyümeyi sağlayabilir. Hemen hemen kullanması için hazır hale getirilecek, isimsiz bağışlarla eşlenecek ve para çekme şartı aranmayacak.

GoCryptoMe, diğer şirketlerin merkezi bir kuruluş tarafından kontrol edildiğinde zayıflıklarını gösterdiği kitle fonlaması için şeffaf ve sansürsüz bir çözüm sağlayarak pazarı fethedecek.

Genel Bilgiler

  • Yayınlanma Yılı: 24.02.2022
  • Blok Zinciri: Binance Smart Chain, Ethereum, Avalanche, Polygon
  • Toplam Arzı: 100.000.000
  • Dolaşımdaki Arzı: 98,988,889
  • Piyasa Değeri: ₺ 145.997.965,85
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,38
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 3,85
  • Proje Amacı: DeFi ve dijital para biriminin gücünü entegre ederek kitle fonlamasının yapılaşma şeklini iyileştirmektir.

GoCryptoMe (GCME) İle Bir Problemi Çözme

Merkezi olmayan blok zinciri, aracıları veya üçüncü tarafları finansal işlemlere dahil etmeye ihtiyaç duymaz, bu nedenle yaratıcılar için kitle fonlamasını çok daha uygun hale getirebilir. Blockchain kullanımı aynı zamanda her şeyin şeffaf ve belgeli olduğu anlamına gelir. Blockchain kullanırken saklanacak yer yoktur. Sunulan şey açıkça görülebilir.

Tokenizasyon, kitle fonlamasını çok daha iyi hale getirebilir. Token’larla yatırımcılar finanse ettikleri projenin bir kısmına sahip olabilirler. Kitle fonlaması uygulamaları geliştirmek için çeşitli avantajlara sahiptir: en başarılı projelerde daha iyi görünürlük, daha fazla pazarlama gücüne yol açabilecek şirket içi bir token ve yapılandırılmış şeffaflık ve güvenlik.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Efforce (WOZX) Nedir? Efforce (WOZX) Geleceği ve Yorum 2022

Akıllı sözleşmeler, bir aracıya ihtiyaç duymadıkları zaman, dolandırıcılığa karşı daha iyi koruma sağladığı ve fikri mülkiyet için daha fazla güvenlik sağladığı için geleneksel para transferlerinden çok daha hızlıdır.

GoCryptoMe (GCME) Coin Geleceği

GCME Coin’in geleceği hakkında yorum yapan uzmanlar, projeyi detaylı bir şekilde inceledi. Kitle fonlaması yoluyla fonlara erişmek isteyen projelere düşük işlem ücretleri ile hizmet sunan GCME Coin, farklı blok zincirlerle çalışabilmesi nedeniyle kripto endüstrisi tarafından yakından takip ediliyor. BEP20, ERC20, AVAX ve MATIC tabanlı fonlama projelerinde makul işlem ücretleri ve yüksek işlem hızı ile bu yıl daha fazla proje tarafından tercih edilmesi beklenen GCME Coin’in geleceği açıklandı. Uzmanlar tarafından olumlu yorumlar aldı.

GoCryptoMe (GCME) Yorum

Uzmanların geleceğe olumlu baktığı GCME Coin’de, anonim analistler ve tanınmış kurumların da yükseliş beklentileri var. Analistler, bu yıl artışın devam edeceğini tahmin ederken, uzmanlar, GoCryptoMe protokolünün, benzersiz özelliklere sahip kitle fonlamasına katılmak isteyen projelerin tercihi olacağına inanıyor. Tokenin deflasyonist yapısının yakılarak sürdürüldüğü düşünüldüğünde, artan popülaritesi ile fiyatının da artacağı beklentisi ortada. Bu sadece bir tahmin. Ancak kripto paralara yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmalı ve uzman tavsiyesi almalısınız.

GoCryptoMe (GCME) Nereden ve Nasıl Alınır?

GoCryptoMe (GCME)’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir;


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu