Grayscale’in Bitcoin Cash ve Litecoin Fonları Halka Açık Ticaret İçin Kullanılabilir - BTC MAGAZİN

Grayscale’in Bitcoin Cash ve Litecoin Fonları Halka Açık Ticaret İçin Kullanılabilir

  • Bitcoin Cash ve Litecoin artık Grayscale tarafından sunulan alınıp satılabilir fonlardır.
  • Bu fonlar, BCHG ve LTCN etiketleri altında işlem görüyor.
  • Akredite yatırımcılar özel plasman anlaşmaları yoluyla hisse satın almışlardır.

Dijital varlık yönetimi firması Grayscale Investments, 17 Ağustos’ta Bitcoin Cash ve Litecoin Trusts’ın artık halka açık bir şekilde takas edilebilir olduğunu duyurdu. İki tröstün hisseleri OTC piyasalarında BCHG ve LTCN kupürleri altında işlem görecek.

Bitcoin Cash ve Litecoin, halka açık olarak satılabilen Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), Ethereum Trust (ETHE), Ethereum Classic Trust (ETCG) ve Digital Large Cap Fund’a (GDLC) katıldı.

ABD menkul kıymet yatırımcıları, varlıkları kendileri satın almak ve saklamak zorunda kalmadan Bitcoin Cash ve Litecoin ticareti yapabilecekler. Bundan önce, bu tröstler yalnızca profesyonel yatırımcılar için mevcuttu. Akredite yatırımcılar halihazırda 6.028.000 BCHG hissesi ve 2.500.800 LTCN hissesi satın almıştı.

Grayscale şu anda diğerleri arasında Bitcoin, Ethereum, XRP, Stellar Lumens ve Zcash dahil olmak üzere kripto para birimlerinde birkaç farklı yatırım ürünü sunmaktadır. Bitcoin ve Ethereum, her ikisi de bu yıl büyük bir faiz akışı ve sermaye girişi gören en popüler iki seçenektir. Grayscale’in Bitcoin Trust’ı, 2020’nin ilk yarısında 1,6 milyar dolar arttı.

Grayscale, yatırımcıların piyasaya girmesini kolaylaştırarak kripto para birimlerinin depolanmasında gerekli olan teknik bilgi ve anlayışı ortadan kaldırır. Bu, daha fazla yatırımcının ilgisini çekti – bazıları ETH için %700 prim ödemeye bile razı oldu.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu