Haftanın Dikkat Çeken Play to Earn Tokenları (25 Nisan – 1 Mayıs)

Oyna kazan oyunları uzun süredir internet aleminin gündemlerinden biri. Blok zinciri oyunları, geleneksel video oyunlarına bir devrim getirdi. Play to earn oyunları gerçekten de oynayarak para kazandırıyor. Blok zinciri teknolojisiyle çalışan bu ekosistem, oyuncuların potansiyel olarak değerli oyun içi varlıklar ve kripto para kazanmasına olanak sağlıyor. Kartlar, oyun içi itemlar, skinler, kripto paralar ve diğer her şey p2e ekonomisine dahil olabilir.

Geleneksel oyunlarda oyun içi öğeler sadece oyun içinde değerliyken p2e oyunlarında tüm öğeler gerçek dünya değerlerine sahiptir. Bu yüzden kripto yatırımcıları hem play to earn tokenlarına hem de p2e oyunlarındaki NFT’lere yatırım yapmakta, oyunları aktif olarak oynamaktadır. Bu haftanın dikkat çeken play to earn tokenları listesine bir ön bakış yapalım.

Bezoge Earth (BEZOGE)

Haftanın Dikkat Çeken Play to Earn Tokenları (25 Nisan - 1 Mayıs) 2
Bezoge Earth (BEZOGE)

The Legends of Bezogia isimli kripto tabanlı MMORPG oyununun fragmanı yayınlandı. Oyuncular lansmanı heyecanla beklerken fragman da heyecanları artıracak kadar iyi. Öyle ki 2 dakikalık video yayınlanmasının üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen 1 milyon 200 bin görüntülenmeyi aştı. Fragmanda söylenene göre bu MMORPG metaverse oyununda her şey her zaman yükseliyor. Sekiz farklı türde Bezogi NFT karakterleri var. Oyunun eğlenceli kripto şakalarına, birinci sınıf grafiklere, zengin bir hikaye deneyimine ve büyük destansı bir dünyaya sahip olacağı görülebiliyor. $0,00000000322 fiyatından işlem gören BEZOGE token, 2 haftada %9,8 değer kazandı.

Alien Worlds (TLM)

Haftanın Dikkat Çeken Play to Earn Tokenları (25 Nisan - 1 Mayıs) 3
Alien Worlds (TLM)

Alien Worlds, 2020’den beri P2E metaverse oyunları içinde ilk 5’te yer alan güçlü bir uzay madenciliği oyunudur. TLM token, $0,0893 fiyatıyla son 7 günde %11,4 değer kaybetmiştir. Alien Worlds için önem arz eden mevzu, Minecraft ile yapılacak işbirliğidir. Minecraft oyuncuları, blok zinciri dünyasına TLM token kazanıp bunları 6 adet Alien Worlds Planet DAO‘dan bir tanesinde stake etmeye hak kazanacak. Yani her yaştan Minecraft oyuncusu artık Web3 dünyasına Alien Worlds ile dahil olacak. Bu birliktelik, Alien Worlds oyuncu sayısını ve TLM tutanların sayısını bir anda fişekleyebilir. Alien Worlds, blok zinciri oyunlarının, Minecraft ise geleneksel oyunların içinde çok önemli yere sahip iki oyundur.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Satın Alınabilecek En İyi Metaverse Hisse Senetleri

DEAPCOIN (DEP)

Haftanın Dikkat Çeken Play to Earn Tokenları (25 Nisan - 1 Mayıs) 4
DEAPCOIN (DEP)

DEAPCOIN, Singapur merkezli kripto para borsası MEXC Global’de listelenmeye başladı. DEP token, PlayMining ekosistemine dahil olan 100 ülkedeki 2,3 milyon kullanıcının kullandığı bir oyun tokenıdır. Daha fazla oyunun ekosisteme dahil olması için geniş bir oyun kategorisine sahip olan PlayMining, oyunlar için bir de NFT pazarına sahiptir. MEXC Global listelemesiyle DEP token artık 6,5 milyona yakın müşterinin daha kullanımına sunulmuş olacak. DEAPCOIN, Japon Finansal Hizmetler Ajansı tarafından lisanslanan 38. kripto para birimi olmasının yanında ülke içinde dolaşım için onaylanan ilk oyna – kazan tokenıdır. $0,0212 fiyatından işlem gören DEAPCOIN, son bir haftada %21 değer kaybetmiştir.

YooShi (YOOSHI)

Haftanın Dikkat Çeken Play to Earn Tokenları (25 Nisan - 1 Mayıs) 5
YooShi (YOOSHI)

YooShi, BNB Smart Chain’de başlatılan ve hem meme token olan, hem de GameFi ve NFT’lerle hizmet veren bir projedir. Hedefi dünyanın en büyük blok zinciri NFT metaverse’ü olmaktır. Shiba Inu’nun başarısından ilham alınarak geliştirilen YooShi, çeşitli geliştiriciler tarafından geliştirilen birkaç p2e oyununa ev sahipliği yapıyor. Ayrıca oyuncuların NFT’ler alıp satabilecekleri ve DeFi amaçlı veya verim çiftçiliği için kullanabilecekleri bir NFT pazarı da sunuyor. Deflasyonist bir token olan YOOSHI, kullanıcı tabanı büyüdükçe kademeli olarak toplam arzın %10’luk kısmını yakacaktır.

$0,000000259 fiyatındaki YOOSHI token son 7 günde %13,9 değer kaybetmiştir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu