Haftanın Gelişim Gösterebilecek GameFi Tokenları (30 Mayıs – 5 Haziran)

Blok zinciri teknolojisi onlarca farklı sektörde geleneksel sistemleri değiştirdi ve yeni trendler ortaya çıktı. Özellikle geçen seneden beri NFT’ler, DeFi ve metaverse ile birlikte yükselen trendlerden biri GameFi. Yüzlerce NFT oyunu var ve oyun endüstrisini blok zincirine taşıyarak kullanıcıları ödüllendirme sistemini kullanıyorlar. Geleneksel oyunlar gibi geliştirilen oyunlar, blok zinciri ve finans ile birleştiğinde hem geliştiricilere, hem içerik üreticilerine, hem de oyuna vakit harcayan oyunculara para kazandırıyor. Bu oyun ekonomisi, üç paydaş için de kazançlı oluyor. Oyun mekaniğine entegre edilen NFT’ler de GameFi’nin kombinasyonu içinde yer alıyor. İçerikte gelişim gösteren GameFi tokenları listesine bakacağız.

X World Games (XWG)

Haftanın Gelişim Gösterebilecek GameFi Tokenları (30 Mayıs - 5 Haziran) 2
X World Games (XWG)

X World Games, oyun oynama ve oynayarak kazanmaya dayalı merkeziyetsiz bir metaverse oluşturuyor. Dünyanın önde gelen kripto ticaret platformu MEXC Global ile ortaklık kuran proje, dünyanın her yerinden oyuncuların birlikte oyunlara katılabileceği ortam sağlamaya çalışıyor. XWG Kickstarter etkinliğine katılanlar, daha fazla oyun geliştiricisinin ve oyuncunun kripto alanına girmesini sağlamayı amaçlayan projenin tokenından kazanabiliyor. Dream Card oyununa sahip X World Games, 2 milyondan fazla üyesine X Pool ve X Wallet ile NFT Marketplace ve DeFi altyapılarını kullandırıyor. Tüm bunların ışığında XWG, play to earn platformlarının en üst seviyelerine yükseliyor.

$0,0135 fiyatındaki XWG token son haftada %3 düşüş yaşadı.

Gods Unchained (GODS)

Haftanın Gelişim Gösterebilecek GameFi Tokenları (30 Mayıs - 5 Haziran) 3
Gods Unchained (GODS)

Gods Unchained, Fuel Games tarafından geliştirilen bir dijital kart koleksiyonu oyunudur. Oyuncuların merkeziyetsiz pazarda kart ticareti yapıp takas etmelerine olanak tanıyan oyun, Ethereum ağı üzerinde çalışmaktadır. Oyundaki her kartı ve varlığı bir NFT temsil eder. Oyundaki çeşitli modlar arasında çok oyunculu turnuvalar ve tek oyunculu görevler vardır. Grafikleri, oynanışı ve rekabetçiliği ile övülen bir oyun olan Gods Unchained, oyuncuların yatırımsız şekilde oynayarak para kazanmasını sağlayan oyunlardan biridir. GODS token $0,756 fiyatından işlem görmektedir ve son 2 haftada %128,6 değer kazanmıştır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haftanın Popüler Metaverse Coinleri (11 - 17 Nisan)

Sipher (SIPHER)

Haftanın Gelişim Gösterebilecek GameFi Tokenları (30 Mayıs - 5 Haziran) 4
Sipher (SIPHER)

Sipher, blok zinciri tabanlı bir metaverse oyunudur. Blok zinciri oyun endüstrisine yeni bir deneyim getirmeyi amaçlayan Sipher, metaverse’te oyuncu avatarı olarak çalışan NFT’ler ile oynanır. Her Sypher benzersiz bakış açısına ve hikayeye sahiptir. Sipheria Metaverse’te oyuncular sosyalleşebilir, oyun oynayabilir, diğer oyuncularla ticaret yapabilir, sanatçılar tarafından tasarlanan kıyafet ve aksesuarları giyebilir. Sipher’lar üreyerek çoğalabilir. Yeni doğan Sipher’lar da aldıkları genlerle nadir özelliklere sahip olur. PVE ve PVP şeklinde savaş unsuru da içeren oyun, birçok NFT oyuncusunun dikkatini çekmiştir.

SIPHER token son 2 haftada %9,5 düşüş yaşadı ve şu anda $0,283’dan işlem görüyor.

Thetan Arena (THG)

Haftanın Gelişim Gösterebilecek GameFi Tokenları (30 Mayıs - 5 Haziran) 5
Thetan Arena (THG)

Thetan Arena, blok zinciri tabanlı mobil e-spor oyunudur. Topluluk için yeni bir staking programı başlatan Thetan Arena, burada yüksek ödül staking seçeneğini seçenlere birçok projenin özel satışlarına erişim hakkı kazandıracaktır. THG Staking‘in stake havuzuna maksimum 5 milyon THG koyulabilecek. Programda birden fazla stake seçeneği var ve bu seçenekler topluluğun taleplerine göre oluşturuldu. Yüksek Ödüllü Stake’in 180 ve 360 günlük kilit şartı varken Esnek Stake’in kilit şartı yoktur. Esnek Stake’te APR %80’e kadar çıkabilirken Yüksek Ödül Stake’te ise %240’a kadar çıkabilir. Bu seçenek için en az bir çift 100 THG ve 1 NFT kahramanın stake edilmesi gerekmektedir.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu