inSure DeFi (SURE) Nedir? inSure DeFi (SURE) Geleceği ve Yorum 2022

inSure DeFi (SURE) Nedir?

SURE coin, adından da anlaşılacağı gibi, merkezi olmayan finans sektörü için çalışan inSure DeFi adlı bir platformda kullanılan bir kripto para birimidir.

SURE coin, adından da anlaşılacağı gibi, merkezi olmayan finans sektörü için çalışan inSure DeFi adlı bir platformda kullanılan bir kripto para birimidir. Söz konusu platform, kripto meraklılarına çeşitli finansal işlemler yapma fırsatı sunuyor. Burada sunulan faaliyetlere örnek olarak kripto para birimlerine yatırım yapmak, kriptoyu stake etmek veya bir kripto portföyünü etkin bir şekilde yönetmek gibi seçenekler verilebilir.

Projenin web sitesindeki slogan, “Kripto cüzdanınızı güvence altına alın” olarak tercüme edilebilir. Ekibin medyadaki açıklamasına göre SURE coin projesi dünyada bir ilk. Birincisi, bu ekosistemi dünyanın ilk stake eden kripto-güvenlik ekosistemi yapıyor. Platform tamamen güvenilir, şeffaf olmayı ve kendi topluluğu tarafından yönetilmeyi amaçlamaktadır. inSure DeFi ekosisteminin temel çalışma mantığı, tahmin edebileceğiniz gibi stake etme mantığına dayanmaktadır. Kullanıcılara yıllık bir gelir oranı sağlayan bu sistem, geleneksel kripto para depolamadan farklı sonuçlar üretiyor.

SURE token projesi, kripto para piyasasıyla ilgili ilk çalışmalarına 2018 yılında başladı. Bu yıl, kripto piyasasının tarihindeki ilk büyük boğa piyasasını yaşamasının hemen ardından geldi. Durumdan yararlanan kullanıcılar olsa da, piyasaya dayalı devasa hata düzeltme hareketi bazılarını kızdırdı. Bu konu hakkında söylenecek çok şey var. Geçmiş gibi üzücü durumların tekrarlanmaması için daha bilinçli hareket eden ve organik olarak büyüyen bir pazara ihtiyacımız var. Kullanıcılar bu konuda dikkatli olmalıdır. SURE token bu gibi durumlarda yatırımcıların kaybını gördü. O yıllarda dolandırıcılık olaylarını da kapsayan bir sigorta sistemi geliştirerek kripto ekosistemine katkıda bulunmak istiyor.

InSure DeFi Foundation Ekibi, projelerini kripto kullanıcılarına mümkün olan en iyi şekilde sunmak için harika bir iş çıkardı. Bu bağlamda ekip iyi bir web sitesi tasarladı ve platformla ilgili tüm soruları yanıtlamak için buraya bir tanıtım belgesi ekledi. Bu belgelere beyaz kağıtlar denildiğini biliyoruz. Teknik inceleme, teknik ve endüstriyel proje verilerini içerir. Sonuç olarak kripto meraklıları bu projeye yatırım yapacak ve teknik olarak projeyle ilgilenen geliştiriciler aradıkları verilere kolaylıkla ulaşabilecekler. İyi organize edilmiş teknik inceleme dosyalarına sahip projeler, kullanıcılar tarafından güvenilir olarak algılanabilir. SURE coin projesi de bu duruma örnek olma özelliğini taşıyor.

InsurAce kurucusu Oliver Xie, 2020 yazında protokollerinden biri saldırıya uğradığında ve ilgili verileri kurtaramadıklarında arkadaşlarıyla kripto para madenciliği yapıyordu. Ancak mevcut sigorta protokollerinde müşterini tanı (KYC) protokolünün olmaması, yetersizlik ve yüksek maliyetler gibi birçok sorun var. InsurAce’in amacı, DeFi kullanıcılarına verimli, güvenli ve uygun maliyetli bir sigorta hizmeti sunmak ve DeFi’yi daha güvenli bir yer haline getirmektir. Bu makale, yerel token’ları InsurAce ve INSUR’a kapsamlı bir genel bakış sunar.

Veriler değiştikçe, her bir poliçe sahibi verilerin senkronize ve güncellendiğini görerek, her bir fonun işleyişini açık ve şeffaf hale getirir. Bu nedenle, web sitesinin ana sayfasında, risk faktörleri, risk, minimum sermaye gereksinimleri, token fiyatlarına ilişkin geçmiş veriler, özetler gibi ilgili bilgileri ifşa etmeye ve her üç ayda bir doğru gerçek zamanlı finansal durum sağlamaya adanmış bir değerlendirme ihtiyaçları modülü olacaktır.

Normal şartlar altında inSure’daki tüm işlemler akıllı sözleşmeler kullanılarak yapılabilir. Ancak gerçekte, bazı olayların kararları, kullanıcıların çıkarlarını dikkate almak, ademi merkeziyetçiliğin etkilerini daha iyi anlamak ve süreci daha şeffaf hale getirmek için bir topluluk oylaması gerektirecektir. Sonuç olarak vakıf, bu kararları desteklemek ve aşırı durumları yönetmek için bir InSure DAO kuracak. inSure DAO’nun fon havuzu üzerinde hiçbir kontrolü olmadığı ve belirli bir kişiye fon sağlayamayacağı belirtilmelidir. Komitenin her üyesi herhangi bir zamanda oylama ile değiştirilebilir. InSure DAO, sürdürülebilirlik (toplam finansmanın sürdürülebilirliğini sağlayarak topluluk üyelerine fayda sağlamak) ve büyüme (sürdürülebilir prim artışlarını teşvik etmek) ve InSure DAO’nun üyelik büyümesi olmak üzere iki temel ilke altında çalışacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Cardano Vasil Hard Fork Nedir?

inSure DeFi (SURE) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Oliver Xie
 • Kuruluş Yılı: 2018
 • Blok ZinciriBlockchain
 • Toplam Arzı: 88,000,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 26.790.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 1,290,519,655,45
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0,030
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 0,19
 • Proje Amacı: Blockchain Alliance India’nın Kurucusu Raj A Kapoor inSure Defi, kullanıcıların fiat ve diğer kripto para birimlerinde SURE token’ları satın alarak kripto cüzdanlarını sigortalayabilecekleri topluluk tabanlı bir kripto varlık sigorta ekosistemidir.

inSure DeFi (SURE) Geleceği

inSure DeFi (SURE), Coin, DeFi ve Crypto cüzdanlarını stabilize etmek ve güvence altına almak için sigorta çözümleri sunmayı amaçlar. Kullanıcıların diğer kripto para birimleri ile güvenlik token’ları satın alarak cüzdanlarını güvence altına almalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Topluluk temelli bir kripto sigorta ekosistemi görevi görür.

inSure DeFi (SURE) Coin, merkezi olmayan finansal piyasalara sunduğu çözümler sayesinde sağlam bir temel kazanmıştır. Kilitli sermayesi ve sermaye havuzuna yüksek katılım kabiliyeti sayesinde hem yatırımcılar için piyasa risklerine karşı güvenlik sağlar hem de SURE Token ile karlı bir yatırım aracına dönüşür. Bu özelliklerden dolayı uzman geri bildirimleri olumludur.

inSure DeFi (SURE) kripto parası hakkındaki uzman görüşleri, gelecek tahminlerinde tutarsız. Bir yıllık süre içerisinde 2022 yılı sonuna kadar fiyatın artacağına inanılıyor. Bununla birlikte, gelecekteki görünümü değişkendir. Öte yandan, projenin hedeflerine ulaşılırsa gelecekte daha fazla yatırımcı çekebileceği yönünde bir görüş de var. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

inSure DeFi (SURE) Yorum

Güçlü temellerine rağmen, HODLer’lar uzun vadede önemli karlar elde edebilmesine rağmen, INSUR kısa vadede karlı bir varlık olmayabilir. Merkezi olmayan çok zincirli bir model üzerine kurulmuş bir sigorta platformu olarak InsurAce, güvenilir ve güvenli DeFi sigorta hizmetleri sunar. Sigorta endüstrisindeki kapsamlı deneyimleri ve uzmanlıkları nedeniyle ekiplerine güvenilebilir.

Sigorta profesyonellerinin uzmanlığından yararlanan InsurAce, sigorta maliyetlerini optimize eden benzersiz bir fiyatlandırma modeli sunar. Yatırım getirisi ve prim kombinasyonu, maliyetsiz teminat ve önemli bir yatırım getirisi sağlar. InsurAce şeffaf ve güvenli bir şekilde inşa edilmiştir ve çalışır. Güvenliğe büyük yatırım yaparlar ve özel bir güvenlik ekibine sahiptirler. Bir kripto para birimi olarak InsurAce, diğer kripto para birimleriyle geçinmekte zorlanıyor ve bu da kısa vadede kârlı olma olasılığını azaltıyor.

inSure DeFi (SURE) Nereden ve Nasıl Alınır?

inSure DeFi (SURE)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • PancakeSwap (V2)
 • VinDAX
 • QuickSwap
 • TraderJoe,  
 • STEX

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu