Justin Sun Dogecoin’in Rallisi Sonrası TikTok’a Odaklanmak İstiyor

  • Justin Sun, Tron’un parlaklığını canlandırmak için daha fazla TikTok içeriği oluşturmakta acele ediyor.

TikTok, Dogecoin (DOGE) fiyatının yüzde 100’den fazla patlamasını sağladıktan sonra, Justin Sun Tron ekibinin platformun kullanıcılarına daha fazla içerik sunmaya odaklanacağını tweetledi.

Takipçilerini videolarının Çin video paylaşım uygulamasında viral hale gelmesini beklemeye teşvik etti.

TikTokerlar Kripto Pazarını Yönetiyor

Kullanıcıları bu yılın başlarında müzik listelerini dikte etmeye başlayan TikTok, şimdi kripto para birimini kullanıyor.

Btcmagazin tarafından bildirildiği gibi Dogecoin, #DogecoinTikTokChallange nedeniyle 2018’den bu yana en yüksek fiyat seviyesine ulaştı.

Bir saçmalık perdesinin arkasında, Shiba Inu köpek esintili coin, sahiplerini sadece bir günde iki kat zengin yapan çok gerçek bir kripto para birimidir.

Vechain, Chainlink ve Cardano ile birlikte Dogecoin rallisi, Tron’un parçası olmadığı başka bir Alt-sezon’un başlangıcı gibi görünüyor. TRX fiyatı şu an Şubat ayının en yüksek seviyesinden %33 düştü.

Kripto Twitter Çok Az Heves Gösteriyor

Beklendiği gibi, Sun’ın bir dilim Dogecoin’in viral anını elde etmek için TikTok içeriği oluşturma girişimi, kripto Twitter topluluğuyla iyi sonuç vermedi.

Kripto para tüccarı Josh Rager, Justin Sun’a, o sırada kendi köpek maskotunu yaratmayı düşünmesi gerektiğini söyleyerek iğneledi.

TikTok şeyi, daha önce botla Tesla hediyeleri ve Warren Buffett ile aşırı yemeğe karşı tepkiyle karşılaşan Sun tarafından kurulan en son pazarlama hilesi.

Mayıs ayında Sun, oylarını büyük bir farkla Ethereum topluluğuna kaybettikten sonra yaptığı anketin sonuçlarını düzeltmekle suçlandı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın