Kripto Borsası OKX Yeni XRP Yatırım Ürününü Duyurdu

Önde gelen küresel kripto borsalarından biri olan OKX, XRP bağlantılı yeni bir yatırım ürününün lansmanını duyurdu. Çift yatırım olarak adlandırılan yeni ürün, kullanıcının belirli bir süre sonra XRP’nin fiyatını tahmin etmesini içeriyor. XRP, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USDT’den sonra OKX tarafından ikili yatırım için eklenecek dördüncü kripto para birimi oldu.

XRP, toplam payın %3,1’ine denk gelen 35,3 milyon dolar ile OKX’te önemli bir işlem hacmi payına sahip ve borsadaki diğer tokenler arasında yedinci en büyük paya sahip. Öte yandan, XRP ticareti için OKX en büyük merkezi pazar yerlerinden biridir. Birincilik, yalnızca USDT’de 120 milyon dolarlık işlem hacmiyle Binance borsasının elinde bulunuyor.

OKX, Binance’in yerini almayı mı hedefliyor?

XRP bağlantılı yatırım ürünü tekliflerinin genişletilmesiyle borsa, bu hacmin bir kısmını kendisi için almayı planlıyor olabilir. OKX’in, FTX’in çöküşünden ve Binance çevresinde daha fazla FUD’den en çok yararlananlardan biri olduğunu hatırlatmak gerekir. Buna karşılık, Kasım ortasından bugüne, borsanın toplam varlık sayısı %235,27 artışla 3,43 milyar dolardan 8,07 milyar dolara yükseldi.

OKX’in altın çağı olmasına rağmen, özellikle tokenların kilitlenmesini gerektiren yeni XRP ürünü gibi durumlarda, güvenliği unutmamalı ve merkezi borsalarda fon depolama konusunda bilinçli kararlar vermelisiniz.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ve En Büyük ODL Koridoru 69.7 Milyon XRP Taşınmasına Yardımcı Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu