Lüks Tur Operatörü Scott Dunn, Bitcoin, Dogecoin ve XRP Kabul Edecek

Dünya çapında 110 ülkede kişiye özel tatillerde uzmanlaşmış lüks bir tur operatörü olan Scott Dunn, Bitcoin, Dogecoin ve XRP’yi ödeme olarak kabul ediyor.

Scott Dunn, ödemeler için kripto operatörü Nuvei ile iş birliğine gitti. Nuvei tarafından desteklenen kripto para birimi sahipleri, yeni ortaklık sayesinde artık Scott Dunn aracılığıyla ısmarlama tatil ve balayı rezervasyonu yapabilirler.

Kripto para ödemeleri

Kripto para birimleri ana akım olarak benimsenmeye devam ediyor. Tokyo merkezli kullanılmış otomobil ihracat şirketi SBI Motor Japan, geçtiğimiz günlerde XRP ve Bitcoin’in ödeme seçenekleri olarak kabul edileceğini duyurdu. Finansal dev SBI Group’un bir kripto para birimi ticaret bölümü olan SBI VC Trade, bu işlemleri gerçekleştirecek. SBI Motor Japan, çabalarını Afrika pazarında yoğunlaştırıyor.

Ayrıca daha önceden duyurulduğu üzere, Shiba Inu, Bitcoin, Dogecoin ve diğer kripto para birimleri de Boston merkezli muhasebe firması Wolf & Company tarafından kripto ödeme işlemcisi BitPay aracılığıyla ödeme olarak kabul ediliyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Borsası Kraken Kendi Bankasını Kurmayı Planlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu