Ripple 55.5 Milyon XRP Aktardı - BTC MAGAZİN

Ripple 55.5 Milyon XRP Aktardı

  • Bithomp’a göre, blockchain devi Ripple, en son 2013 yılında kullanılan bir adresten 45 milyon XRP göndererek 55,5 milyon XRP transfer etti.

XRPL Monitor, Ripple’ın 2013’te topluluğa büyük bir XRP eşantiyonu için kurulan bir cüzdan kullanarak devasa miktarda XRP taşıdığını bildirdi.

Bu arada Jed McCaleb, şirketteki CTO pozisyonundan vazgeçtikten sonra Ripple’ın kendisine ödediği XRP’yi nakde çevirmeye devam ediyor.

Ripple Tarafından 55,5 Milyon XRP Transfer Edildi

XRPL Monitor, Bitcoin ve diğer kriptolardan farklı olarak mevcut finansal sistemi iyileştirmeye ve bankaların yükseltilmesine yardımcı olmaya çalışan blockchain decacorn Ripple’ın büyük miktarda XRP’yi hareket ettirdiği haberini yaydı.

Son yirmi dört saat içinde toplam 55,5 milyon XRP taşıyan üç işlem, yani 16,518,165 ($) dolar tespit edildi.

Normal Ripple cüzdanları arasında 10,5 milyon XRP aktarıldı (analiz web sitesi Bithomp’a göre Ripple tarafından “etkinleştirildi” olarak işaretlendi).

Bununla birlikte, toplamın geri kalanı, WCG XRP ödülleri için kullanılmak üzere 2013’te tekrar etkinleştirilen cüzdanlar arasında gönderildi.

2013’te ki WCG XRP Ödülleri

WCG, “World Community Grid” anlamına gelir. Ripple, 2013 yılında, hesaplama gücünü havuzlarda toplayan ve insanlığın karşılaştığı büyük problemler üzerinde çalışması gereken araştırma merkezleri için kullanılabilir hale getiren bir girişim olan WCG’deki katılımcılara ücretsiz XRP vereceğini duyurmuştu.

Bilgisayar güçlerini, WCG aracılığıyla bağışlayanlar XRP ile ödüllendirildi. Kullanıcılar bağış yapmak istedikleri belirli projeler arasında seçim yapabilirler: kansere çare bulmak, AIDS, yenilenebilir enerji kaynakları aramak vb.

Jed McCaleb 6,1 Milyon XRP’yi Daha Nakde Çevirdi

Ripple’ın ortak kurulmasına yardım eden ve ardından 2013’te Ripple yönetim kurulu tarafından reddedilen kendi fikirlerini kullanarak bir şirket kurmaya çalışan (Stellar Lumens’i inşa etti) eski Ripple CTO’su Jed McCaleb, kendisinden başka bir XRP parçası aktarırken görüldü. “Tacostand” cüzdanı. Bu sefer 6.1 milyondu.

Ripple ve McCaleb arasındaki uzlaşma anlaşmasının bir parçası olarak, blockchain devi, McCaleb’e Ripple CTO’su olarak yaptığı geçmiş çalışması ve şirketi kurmasına yardım ettiği için tazminat ödüyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu