Ripple Balinaları Birikime Devam Ederken, Veriler XRP Fiyatı İçin Yükselişe İşaret Ediyor

Ripple’ın yerel kripto parası XRP, dijital varlık piyasasında artan satış baskısına eşlik ediyor. XRP fiyat artışı, uzun süredir devam eden Ripple davasının olumlu sonuçlarına bağlı. Bununla birlikte, veriler, dijital varlıkların en büyüğü Bitcoin düzeltmeyle karşı karşıya kalırken, Balinaların XRP biriktirme çılgınlığında olduğunu gösteriyor.

Birikim Çılgınlığındaki Balinalar

Bir rapora göre, XRP balina adreslerinin arzı son 5 hafta içinde %16,7’den %18,3’e fırladı. Bu doğrudan, balinaların FTX’in çöküşüne neden olan son piyasa duygularından tamamen faydalandığını gösteriyor.

Veriler, XRP Ağının Kasım ayının ikinci haftasında büyük bir artış kaydettiğini gösteriyor. Bu, kripto pazarlarının geri kalanına karşı en büyük fiyat pump’larından biri olarak kaydedildi. Ancak bu aynı zamanda Eylül sonu ve Ekim başında kaydedilen XRP fiyatındaki en büyük sıçrama.

Bununla birlikte, XRP fiyatı geri çekildiğinde, 100 bin ila 10 milyon XRP tutan Kripto balina adresleri bir birikim çılgınlığına girdi. Rapor, bu sıçramanın aceleyle gerçekleştiğinden bahsediyor. Veriler, balinalar hala adreslerine daha fazla XRP ekledikçe, bu XRP fiyat yükselişinin yakında tekrar gelebileceğini gösteriyor.


eragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   XRP Fiyatında Görülen Hareket, Ripple Yatırımcılarının $1 Umudunu Tetikliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu