Ripple Balinaları Tarafından Yüz Milyonlarca XRP Taşındı

Büyük kripto para işlemleriyle ilgili verileri paylaşan Whale Alert kripto takipçisi tarafından bildirildiği üzere, anonim cüzdanlar arasında yarım milyara yakın XRP taşındı. Son zamanlarda çok daha küçük bir XRP transferi de görüldü.

Yukarıda bahsedilen kripto izleme platformu, son 24 saat içinde hareket eden iki XRP transferi tespit etti. Biri 14.268.424 $ değerinde 40.000.000 XRP içeriyordu. İkincisi, 146.559.177 dolara eşit olan 410.000.000 XRP’yi taşıdı. Whale Alert, 410 milyon Ripple bağlantılı token gönderen cüzdanı tıpkı alıcının anonim olduğu gibi isimsiz olarak etiketledi. Ancak XRP kaşifi Bithomp, işlemin AB merkezli Bitstamp borsasına bağlı bir cüzdandan New York merkezli kripto ticaret platformu Uphold’a ait bir adrese yapıldığını paylaştı.

40.000.000 XRP’yi değiştiren ikinci transfer de bir Bitstamp cüzdanından kaynaklandı ve fonları ABD merkezli Bittrex kripto ticaret merkezine götürdü.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SEC'in Ripple İle Olan Davada Sunduğu Ek Belgeler Tartışma Yarattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu