Ripple, Bilinmeyen Bir Cüzdana 94,3 Milyon XRP Gönderdi

XRP artık Tether’ın USDT’sine teslim olduktan ve dördüncü pozisyona geçtikten sonra üçüncü büyük kripto para birimi olmasa da, ilgi hala yüksek.

Son yirmi dört saat içinde, her biri ortalama 10 milyon ila 50 milyon XRP taşıyan birkaç büyük XRP işlemi tespit edildi. Taşınan XRP miktarı toplamda yaklaşık 294,3 milyon.

94.3 milyonu Ripple tarafından anonim bir cüzdana ve dijital borsalara gönderildi. Ripple’ın büyük ODL platformu da dahildi ve önemli miktarda XRP taşındı.

Ripple ve Bitso ODL Koridoru 107.3 Milyon XRP Taşıdı

XRPL Monitor’den elde edilen verilere göre, San-Francisco merkezli blockchain decacorn Ripple, son on beş saat içinde 94.3 milyon XRP’yi taşıdı.

10 milyon, 23.3 milyon ve 10.024 milyon XRP parçalar halinde, emanet kripto servisi BitGo ve Güney Kore Bithumb borsasına gönderildi.

Bununla birlikte, 50 milyon XRP de Ripple’ın Finansman Cüzdanından anonim bir adrese gönderildi.

Ripple’ın en büyük ODL koridoru olan Meksika merkezli Bitso platformu, bundan önce 6,5 milyon XRP’lik iki transfer yaparak tespit edilmişti.

187 Milyon XRP, Borsalar Tarafında Parçalar Halinde Taşındı

Geriye kalan 294,3 milyon tutarı, kripto endüstrisindeki diğer büyük oyuncular – Bitbank, Bithumb, BitGo ve Liquid tarafından gönderildi.

Bithumb toplam 48 milyon XRP olmak üzere iki işlem gerçekleştirdi. BitGo da 50 milyon XRP’nin üzerine çıktı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın