Ripple Binance’ten 16,2 Milyon XRP Aldı

  • Büyük bir XRP işlem takipçisi, geçtiğimiz yirmi dört saat içinde Binance’in Ripple’a 16,2 milyon XRP gönderdiğini ve blockchain devinin 10 milyon XRP transfer ettiğini tweetledi.

XRPL Monitor takipçisi tarafından son yirmi dört saat içinde yayınlanan tweetlerin bazılarına bakıldığında, blok blockchain devi Ripple, 10 milyon XRP’yi anonim bir cüzdana aktardı ve Binance borsasından önemli miktarda XRP aldı.

Bu arada, Ripple’ın eski üst düzey yöneticisi ve Mt. Gox kurucusu, “tacostand” dijital cüzdanından nakde çevrilmek üzere başka bir XRP aktarımı yaptı.

Ripple, Binance’den 16,2 Milyon XRP Aldı

XRPL Monitor, yaklaşık on saat önce ticaret devi Binance’ın 16.231.173 XRP transfer ettiğini bildirdi. Bu toplamda 3.964.925 dolar.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde Binance, Ripple’a birkaç devasa XRP işlemi yaptı. Son zamanlarda Binance, XRP alanına daha fazla ürün ekledi; ancak Binance’den Ripple’a XRP transferlerinin amacı açıklanamıyor.

Bu arada Ripple, önemli miktarda XRP’yi anonim bir cüzdana kaydırdı: 10 milyon XRP. Bu 2.436.178 dolar demektir.

Bithomp analitik web sitesi tarafından paylaşılan veriler, bu fonların, esas olarak kurumsal yatırımcılarla çalışan bir saklama kripto para birimi hizmeti olan BitGo’ya ait bir cüzdana aktarıldığını ortaya koyuyor.

Mt. Gox Kurucusu Başka Bir XRP Yığınını Nakde Çevirdi

XRP Monitörünün başka bir tweetine göre, Jed McCaleb, XRP varlıklarının başka bir bölümünü nakde çevirmek için gönderdi.

Son zamanlarda, “tacostand” dijital cüzdanından tek bir işlemde 5,7 milyon XRP (1,388,622 dolar) gönderdi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın