Ripple ODL Ortağı ve Binance Tarafından 288,5 Milyon XRP Taşındı - BTC MAGAZİN

Ripple ODL Ortağı ve Binance Tarafından 288,5 Milyon XRP Taşındı

Kripto takipçisi Whale Alert’e göre, son 15 saatte yaklaşık 289 milyon XRP, Ripple’ın ODL platformlarından biri, Binance ve diğer birkaç kripto borsası tarafından işlem gördü.

https://twitter.com/whale_alert/status/1364125189726998530?s=20

Bu arada, CoinMarketCap‘e göre, yedinci en büyük kripto para olan XRP, son 24 saatte yüzde 22’den fazla değer kaybederek 0,43 dolar seviyesine düştü.

Kripto borsaları tarafından 131 milyon doların üzerinde XRP taşındı

Whale Alert, Ripple’ın ODL platformlarından birinin, Avustralya merkezli BTC Markets, Binance ve diğer birkaç kripto ticaret platformunun 288,5 milyon XRP’yi taşıdığını paylaştı.

102 milyon ve 110 milyon XRP, Binance ve Bybit borsaları tarafından transfer edildi. Ayrıca Binance, 102.000.000 XRP’yi Bybit’e bağladı ve Bybit, cüzdanları arasında 110.332.000 XRP’yi kaydırdı.

Binance ayrıca Ripple’ın yerel ODL platformu olarak da hizmet veren Avustralya merkezli bir kripto borsası olan BTC Markets’tan 20.999.979 XRP coin aldı.

Yukarıda belirtilen XRP işlemlerinin detayları Bithomp analitik web sitesi tarafından sağlandı.

MoneyGram, Ripple ile ortaklığından ayrıldı

Pazartesi günü, ABD merkezli havale devi MoneyGram, Ripple tarafından sağlanan On-Demand Liquidity (ODL) platformunda ticareti askıya aldığını ve bu yılın ilk çeyreğinde Ripple’ın piyasa geliştirme ücretlerinden yararlanmayacağını duyurdu. .

MoneyGram’ın bu hamlesinin sebebi, SEC tarafından Aralık 2020’de Ripple’a karşı açılan davaydı.

MoneyGram, başlangıçta menkul kıymetler düzenleyicisi ile Ripple arasındaki durumu izleyeceğini belirtti. Aralık ve Ocak aylarında, birkaç büyük borsa XRP ticaretini askıya alacaklarını açıkladı.

Bunlar arasında Coinbase, Binance US, eToro, Bittrex ve diğer dijital borsalar vardı.

İki yıl önce, San Francisco merkezli blockchain şirketi, hisselerinin yüzde 10’unun sahibi olmak için MoneyGram’a yaklaşık 50 milyon dolar yatırım yaptı. Ancak 2020 sonbaharında Ripple önemli miktarda MoneyGram hissesi sattı.

Yine de Ripple, işbirliğine yakında devam etmeyi umuyor. Ripple’dan Asheesh Birla, havale devinin ODL’yi kullanmayı bıraktığını doğruladı, ancak şirketler arasındaki sözleşme hala yürürlükte.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu