Ripple (XRP) İşlem Hacmi 18 Milyar Dolarlık Piyasa Değerini Aştı

XRP, kripto para birimlerinin mevcut piyasa kapitalizasyonunu %33 oranında aşan anormal ticaret hacimleri gördü. Tüm XRP‘lerin toplam değeri 18,56 milyar dolar, son yedi gündeki işlem hacmi 25 milyar dolar. Piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi arasında benzer rakamlar yalnızca sabit paralar, USDT ve BUSD için not edilebilir.

XRP ticaret hacimlerinin zaman içinde anormal davranışının nedeni muhtemelen token’ın kripto şirketi Ripple tarafından ODL operasyonlarında aktif olarak kullanılması ve kabaca teknolojinin yakıtı olarak kullanılmasıdır. Son raporlara göre, hem eski ortakların işleri büyüdüğü hem de yenileri katıldığı için şirket ODL kullanımında bir artış gördü.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dev Borsalar ve Ripple 106 Milyon XRP Taşıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu