Ripple (XRP) Yükselişte, İşte Uzmanların Tahminleri

Büyük ölçüde olumsuz bir fiyat momentumunun yönlendirdiği bir ortamda, XRP son zamanlarda büyük bir fiyat artışı gösterdi. Nedeni, önümüzdeki günlerde SEC Vs Ripple davasının nihai bir karara varılması ve kapatılması olasılığı olabilir. Bu teoriyi desteklemek için, ana teknik metrikler yükseliş eğiliminde ve bu nedenle daha fazla ralli şansı var.

Son bir hafta içinde XRP ile güçlü bir satın alma modeli var ve bu dönemde fiyat %63’e kadar yükseldi. Çevredeki his, SEC davasının yatırımcı iyimserliğinde ve yüksek XRP balina hareketinde bir artışa yol açtığı yönünde. Ayrıca balinalar, odaklarını Merge gibi tarihsel bir yükseltmeye sahip olan Ethereum’dan uzaklaştırmış görünüyor. Ethereum fiyatı, geçen hafta Merge yükseltmesinin tamamlanmasından bu yana düşüşte.

XRP Fiyat Rallisi

Teknik analiz, XRP’nin mevcut seviyelerde hacim cephesinde 18 aylık trendi kırdığını gösteriyor. Kripto para birimi ayrıca RSI’da 22 aylık bir trendi kırıyor. Crypto Banter tarafından yapılan analize göre, bu gözlemler XRP için büyük satın alma fırsatı olduğunu gösteriyor. Geçen haftaki fiyatların üzerinde %65’lik bir sıçramadan sonra, altcoinin aynı ivmeyi sürdürüp sürdürmediğini göreceğiz.

“XRP, hacim cephesinde 18 aylık trendi ve RSI cephesinde 22 aylık modeli kırıyor. Bu, açıkçası, arada bir çılgın pumplama gibi son derece yüksek bir zaman dilimi yükseliş haberi. ”

Crypto Banter

Geçen bir hafta içinde, XRP ticaret hacmi 7 milyar dolara kadar sıçradı ve geçen haftaki 20 milyar dolar seviyesine ulaştı. Btcmagazin market verilerine göre XRP fiyatı son 24 saatte % 27,09 artışla 0,5347 dolar seviyesinde bulunuyor. Uzun vadeli eğilimlerin kırılmasıyla birlikte, bir Ripple (XRP) rallisinin potansiyel olarak yapım aşamasında olduğu görülüyor.

Bu arada uzmanlar, piyasanın SEC davasında Ripple’ın kazanması üzerine bahse girdiğini düşünüyor. Kripto para birimiyle ilgili bir podcast’e ev sahipliği yapan David Gokhshtein, ticaretteki sıçramayla birlikte, insanların davanın Ripple’ın lehine bitmek üzere olduğunu hissettiklerini söyledi. Twitter’da bir kripto balinası olduğunu iddia eden Crypto Vinco, Ripple’ın (XRP) Bitcoin ve Ethereum’un pazar gücünü işgal ettiğini söyledi:

“XRP çok nadir bir şey yapıyor gibi görünüyor – ETH ve BTC gibi devlerden bile diğer kriptolardan gelen talebi tüketiyor. Bu ralli ivmesini sürdürürse, eşi benzeri görülmemiş bir yükseliş görebiliriz.”


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SBI ve Ripple İşbirliği: XRP Üzerinden Uluslararası Havale Dönemi Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu