Ripple’ın XRP’si, BSC Balinaları Arasında En İyi Seçim Oldu

Ripple’ın tokeni XRP, ABD SEC ile uzun süredir devam eden hayati dava nedeniyle fiyat artışında geride kaldı. Bu arada, davadaki son kararın ardından XRP, en büyük BSC balinalarının en iyi tercihi oldu.

BSC balinaları 15 milyon dolar değerinde XRP tutuyor

Balina İstatistiklerine göre, Ripple’ın XRP tokeni, son 24 saat içinde ilk 1000 ve 500 BSC balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biriydi. Şu anda en iyi 2000 BSC balinasının yaklaşık 15.09 milyon dolar değerinde XRP tutuyor.

Bu balina etkinliği, Ripple Vs SEC davasıyla ilgili büyük duyurunun ardından gerçekleşti. Yargıç Netburn, komisyonun Himan’ın ETH konuşmasıyla ilgili iddialarını reddetti. Mahkeme, SEC’den bu iç belgeleri sunmasını istedi.

Otoritenin, kamera içi inceleme için önerilen 2 redaksiyonu üretmesi gerektiğini ekledi. Bu arada, XRP avukatı, SEC’in şimdi karara Yargıç Torres’e itiraz edeceğini öne sürdü. Komisyon ayrıca itirazda bulunmak için 1-2 haftalık bir uzatma talep edebilir.

Bitrue, Ripple çiftlerine destek veriyor

Kripto para borsası Bitrue, XRP desteğini genişlettiğini duyurdu. Kullanıcılar için 10 yeni XRP çifti listeleyeceğini belirtti. Platform, MANA, SAND, ALGO, BTTC, HBAR, AAVE, CHZ, DENT, APE ve AR kripto para birimleri için baz çiftleri ekleyecek.

XRP, son çöküşün ortasında fiyatları sabit kalan kripto paralardan biri. Fiyatı son 30 günde %1’lik marjinal bir artış gösteriyor. Öte yandan, en büyük kripto olan Bitcoin fiyatı aynı zaman diliminde yaklaşık %10 oranında düştü.

XRP fiyatları son 24 saatte %2’nin üzerinde arttı. Yazım zamanında, ortalama 0,32 $ fiyatla işlem görüyor. XRP, 1,08 milyar dolarlık 24 saatlik işlem hacmi kaydetti. Bununla birlikte, hala 15.469 milyar doların üzerinde bir toplam piyasa değerine sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bloomberg'ten, Ripple Davası Nedeniyle SEC'e Tepki Geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu