Tarih COVID-19 ve Bitcoin'i Yazacak - BTC MAGAZİN

Tarih COVID-19 ve Bitcoin’i Yazacak

  • Hemen hemen halving gerçekleşecekken, topluluktaki birçok insan geleceğin önde gelen kripto para için ne getireceğini tahmin etmeye çalışıyor.
  • Koronavirüs, sosyal etkileşimlerin günlük yaşamımızda ne kadar önemli bir rol oynadığını gözler önüne serdi.

Christopher Haruna Hamman tarafından bu hafta kripto ve blockchain endüstrisinin geleceğinin beş yıl içinde nasıl görünebileceğine dair bir makale yazıldı. Makale bana bu yılı ve koronavirüs kriziyle ilgili olan her şeyi ve bunun gelecek yılları nasıl etkileyeceğini düşündürdü.

Bitcoin halving etkinliği çok yakında, kripto topluluğundaki birçok insan son derece heyecanlı ve geleceğin önde gelen kripto para birimi için ve endüstrinin bir bütün olarak ne getireceğini tahmin ediyor. Koronavirüs, sosyal etkileşimlerin günlük yaşamımızda nasıl bu kadar önemli bir rol oynadığını gözler önüne serdi. Londra ve Manchester gibi büyük şehirlerde büyük Kule dairelerinde yaşayan insanlar için, uzun süre içeride sıkışıp kalmak kişinin zihinsel ve fiziksel sağlığı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Borsa ve finansal dünya söz konusu olduğunda, birçok yatırımcı önümüzdeki birkaç ayın yatırımları için ne getireceği konusunda endişeli. Ancak kripto para birimi farklı değil, kripto dünyası yazım sırasında olumlu bir hareketten geçiyor gibi görünüyor, ancak değişken doğası tüccarların yakın gelecekte şok olabileceğini gösteriyor.

Bu krize de kripto hayranı olsanız da olmasanız da beş yıl içinde baktığınızda, bu tür yeni bir endüstrinin bir ekonomik kriz fırtınasını nasıl bozduğunu görmek ilginç olacaktır. Sonuçta, 2008 mali çöküşünün ardından bitcoin yaratıldı, bu yüzden teorik olarak, bugünün ikliminde hayatta kalamayacak mı?

Koronavirüsün ekonomimiz ve günlük yaşamlarımız üzerindeki etkisi, 21. yüzyılın en tuhaf aylarından biri olarak tarihe geçecektir. Günün sonunda, kimse neyle uğraştığımızı gerçekten bilmiyor. Bir aşı henüz yaratılmadı ve bu nedenle tek eylem yolumuz, arkadaşlarımızdan ve ailemizden kendimizi soyutlamamızdır.

Bunun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Güvende kalmayı ve ellerinizi yıkamayı unutmayın.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu