Taylor Swift'in Video Yönetmeni Bitcoin Tüccarına Dönüşüyor - BTC MAGAZİN

Taylor Swift’in Video Yönetmeni Bitcoin Tüccarına Dönüşüyor

  • Amerikalı müzik direktörü Joseph Kahn kripto para ticareti ile uğraşmasının sonuçlarını açıkladı.

Bir tweet’te, Amerikan müzik video yönetmeni Joseph Kahn, kripto para ticareti ile deney yaparak 450$ kazanmayı başardığını açıklıyor.

Britney Spears, Lady Gaga ve Taylor Swift gibi megastarlarla çalışan Kahn, “günlük ticaret” kriptosunun karantina sırasında yeni hobisi olduğunu iddia ediyor.

Yönetmen ilk olarak Şubat ayında Bitcoin’i satın aldığını tweetledi. Denemeye karar verdi, çünkü ‘porno kabul etti’ dedi, bu da yaygın bir benimsemenin bir işareti idi.

500$’lık BTC alımı, yatırımı neredeyse yarıya indiğinde ‘Kara Perşembe’den sadece iki hafta önce gerçekleşti.

Kripto pazarı tamamen toparlandığına göre Kahn, Bitcoin ve Ethereum varlıklarını paraya çevirmeyi planlıyor, ancak ticaretten vazgeçmeyecek.

47 yaşındaki Koreli-Amerikalı, dipten satın almasına izin verecek başka bir gerileme bekliyor.

Videoları Yönlendirmek Yerine Kripto Ticareti

Çok az uzun metrajlı film yapmasına rağmen, Kahn pop kültürü üzerindeki etkisi ve Kim Kardashian’a Twitter’da saldırması nedeniyle ünlülerin statüsünü kazanmayı başardı.

Spears’ın ‘Toksik ’gibi 2000’lerin en önemli videolarından bazılarını ürettikten sonra, 2010 yılında Swift ile işbirliği yaparak daha da büyüdü. Yıldız dolu bir gişe rekorları kıran “Bad Blood”, 2016 MTV Video Müzik Ödülleri’nde “Yılın Videosu” seçildi.

Khan şimdiye kadar 2020’deki korana salgını nedeniyle sadece bir video hazırladı. Bu yaratıcılık kuraklığı, onun kripto para ticareti için eksenini açıklayabilir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu