Bitcoin'in Stok-Akışı Modeli Boğa Piyasasına İşaret Ediyor - BTC MAGAZİN

Bitcoin’in Stok-Akışı Modeli Boğa Piyasasına İşaret Ediyor

  • Bitcoin, stok-akış modeline göre yeni bir boğa piyasasına girmek üzere.

Kutlama amaçlı bir tweette, anonim Bitcoin analisti PlanB, Bitcoin’in stok-akış modelinin ilk kırmızı noktasını üç yıl içinde basmayı başardığını fark etti.

Güncelleme fazla bir şey ifade etmiyor – sadece amiral gemisi kripto para biriminin 11 Mayıs ödül indiriminden bu yana ilk aylık kapanışını gösterdiğini gösteriyor.

Bununla birlikte, tartışmalı modelin doğruluğuna sıkıca inananlar, onu başka bir şanlı boğa koşusunun resmi başlangıcı olarak kabul edebilir.

Şov Zamanı

Bitcoin’in gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmek için azalan arzı etkileyen faktörler, ilk olarak Hollandalı kripto meraklıları tarafından Mart 2019’da takip edilmeye başlandı.

Bitcoin’in tarihi fiyat hareketine dayanarak, PlanB en büyük kripto para biriminin Aralık 2021’e kadar varlığın altından daha kıt olduğu için 100.000$’a ulaşmasını bekliyor.

BTC fiyatı yukarıda belirtilen fiyat noktasının üzerine çıkmayı başaramazsa, model iptal olacaktır.

PlanB’nin buluşu kripto para birimi alanında alay konusu oldu. Ekonomist Alex Krüger ise BTC fiyatını tahmin etmek söz konusu olduğunda ay döngüleri kadar güvenilir olduğunu belirtti.

Bir Boğa Aylık Kapanışı

Kırmızı noktadan sorumlu olan aylık kapanıştan bahsetmişken, boğalar için önemli bir kazanç olduğu ortaya çıktı. Kripto para traderi Josh Rager, BTC’nin Ocak ayında nasıl davrandığını anımsatan Mayıs ayında önceki direncinin üzerine çıkmayı başardığını belirtti. Bu bir “yükselişe devam” sinyali olarak ele alınmalıdır.

Bununla birlikte, boğalar daha yüksek bir seviye oluşturmak için fiyatı 10.173 doların üzerine çıkarmak için biraz çaba harcamak zorundalar.

Yazım sırasında, BTC 9,538 dolar seviyesinden işlem görmektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu