Tether Piyasa Değeri 10 Milyar Doları Hedefliyor - BTC MAGAZİN

Tether Piyasa Değeri 10 Milyar Doları Hedefliyor

  • Skew analitik şirketi, Tether ile ilgili verileri paylaşarak üçüncü en popüler para biriminin piyasa değeri rakamının 10 milyar dolar seviyesini hedeflediğini söyledi.

Skew analitik sağlayıcısı tarafından paylaşılan verilere göre, bu yılın başlarında Ripple’ın XRP‘sinin yerini 3. yılda değiştiren Tether, CoinMarketCap’in rakamlarına göre 10 milyar dolar seviyesine ulaşıyor.

Tether’in Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Şu anda, CoinMarketCap verilerine göre USDT piyasa değeri 9,198,367,895 dolar. XRP, 8,930,224,784 dolarlık piyasa değeri ile Tether’ın gerisinde kalıyor.

Skew grafiği, Tether’in piyasa değerinin Aralık 2017’nin sonlarında, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi 20.000$’ına ulaştığı zaman önemli ölçüde büyüdüğünü gösteriyor. O zamanlar USDT piyasa değeri 2.5 milyar doların altındaydı.

Şimdi, BTC 10.000 doların üzerinde bir değer kazanmaya çalışırken Tether 10 milyar dolara yaklaşıyor. Sadece karşılaştırma için, Ethereum’un piyasa değeri 27.001.114.252 dolardır.

Bir kripto varlığının piyasa değeri, paranın dolaşımdaki arz miktarının fiyatı ile çarpılmasıyla hesaplandığından, şirket zaman zaman yeni USDT ürettikçe Tether’ın piyasa değeri sürekli büyüyor.

Tether Hazinesi 40 milyon USDT Hareket Ettirdi, Ortalama İşlem Hacmi %154 Arttı

Bugünün başlarında, Whale Alert, Tether Hazine’sinin kırk milyon USDT’yi kayıt dışı bir cüzdana aktaran iki ardışık işlem yaptığını bildirdi.

USDT ortalama işlem hacmi son yirmi dört saat içinde arttı ve şu anda bir önceki en yüksek seviyesine göre %145 arttı (238.084 USDT).

Bu, USDT’yi BTC biriktirmek için taşıyan kripto para birimi balinaları olarak yorumlanabilir, çünkü USDT bunun için en popüler altcoindir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu