Tone Vays: Bitcoin Fiyatı Bu Yaz 7.000$'ı Tekrar Ziyaret Edebilir - BTC MAGAZİN

Tone Vays: Bitcoin Fiyatı Bu Yaz 7.000$’ı Tekrar Ziyaret Edebilir

  • Eski Wall Street tüccarı Tone Vays, Bitcoin fiyatının daha fazla dezavantaj görmesini bekliyor.

Yakın zamanda paylaşılan bir tweette eski Wall Streeter ve kripto para birimi tüccarı Tone Vays, Bitcoin‘in büyük bir direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarırsa bir kez daha 10.000 dolara dokunabileceğini belirtti.

Bununla birlikte, en yüksek kripto para biriminin Mart ayından bu yana en büyük borsa satışları sırasında 9,100$’ın altına düştükten sonra daha fazla dezavantaj yaşayacağı düşünülüyor.

Aslında, Vays bu yaz nisan sonundan bu yana ilk kez 7.000 dolar seviyesine tekrar test etmeyi bekliyor.

Bitcoin Boğalarının Son Şansı

Vays’a göre, Bitcoin günlük grafikte yükselen bir üçgeni tamamlamanın ortasında.

Bitcoin’in 10 Mayıs’ta gerçekleşen 8.100 dolar seviyesine düşmesinden bu yana, önde gelen kripto para birimi sürekli olarak bir dizi daha yüksek düşüş yapıyor. Vays tarafından yayınlanan model, yükselen düşük eğilim çizgisini temsil ediyor.

Bu oluşum genellikle alıcılar satıcılardan daha kalıcı olduğu için daha fazla sinyal verir. BTC fiyatının rallisine devam etmek için modelin düz üst eğilim çizgisinin (yaklaşık 9400$) üzerine kalıcı çıkması gerekiyor.

Günlük Düşüş Eğilimi

Bu arada, Bitcoin tüccarı Josh Rager, Bitcoin fiyatının günlük grafikte 9.400$’ın üzerine kalıcı çıkamadığı için 8.500$’a gittiğine inanıyor.

Vays’a göre, boğaların güçlü haftalık dirençi parçalamak için son umudu olan, yukarıda belirtilen yükselen üçgenin kırılımı 8.000 dolar seviyesine düşüşü geçersiz kılacaktır.

Basın zamanında, kripto kralı, boğalar ve ayılar halat çekme yarışı oynamaya devam ederken 9.472 dolardan işlem görmektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu