TrueUSD (TUSD) Nedir? TrueUSD (TUSD) Coin Geleceği ve Yorum 2022

TrueUSD (TUSD) Nedir?

TrueUSD, USD tarafından desteklenen, tamamen desteklenen ve üçüncü taraf yönetmelikleri tarafından şeffaf bir şekilde doğrulanan bir ERC20 stablecoindir. TUSD, karşı taraf riskini azaltmak ve token sahiplerine kötüye kullanıma karşı meşru koruma sağlamak için birden fazla emanet hesabı kullanır. TrueUSD, TrustToken platformunda oluşturulan ilk kripto varlıktır.

Fiyat istikrarsızlığı, kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesinin önündeki ana engellerden biridir. Değişken piyasa, kripto para birimlerini günlük işlemler, uluslararası transferler ve genel kabul görmüş bir ödeme geçidi olarak kullanmayı zorlaştırıyor.

Bununla birlikte, bir dizi kripto girişimi bu sorunu ciddiye alıyor ve mevcut finansal model ile blok zincir teknolojisi arasında daha sorunsuz bir entegrasyona doğru ilerliyor. Bu nedenlerden dolayı stablecoinler geliştirildi ve bu projelerden biri de fiat para birimleri, değerli metaller veya petrol gibi daha az değişken dış varlıklara sabitlenmiş bir kripto para birimi olan TrueUSD geliştirilmiştir.

Bir stablecoin’in arzı veya değeri, diğer kripto varlıklarına da bağlanabilir veya algoritmalarla sabitlenebilir. Stablecoin’ler, sert fiyat dalgalanmaları yaşamak yerine, dayanak varlıklarıyla aynı değere sahiptir. Stablecoin’lerin genel fikri, uzun bir süre boyunca sabit bir değeri korumaktır.

Yeni ortaklar arasında Anreessen Horowitz, Block Tower Capital ve Danhua Capital gibi firmalar yer alıyor. Toplanan fonların kripto varlıklarının dijitalleştirilmesi için harcanacağı açıklandı, ancak girdinin tamamının TUSD’ye dönüştürülüp çevrilmeyeceği belirsiz. Proje büyümeye devam ediyor ve gelecekte kripto para piyasası için yeni bir likidite kaynağı olabilir. Trust Token CEO’su Danny An, TUSD’nin bir dijital varlık sistemi yaratmanın ilk adımı olduğunu ve daha fazla token çıkaracaklarını söyledi.

TrueUSD (TUSD) Nasıl Çalışır?

TUSD piyasaya çıktığında hızlı bir yükseliş gösterdi. Sayıları hızla 43 milyon token’dan 200 milyon token’a ve daha fazlasına yükseldi. TrueUSD işlemleri toplu olarak üretilir ve bu nedenle token’ların tam olarak nasıl üretildiği net değildir.

Bugün TrueUSD paraları binden fazla cüzdanda saklanıyor. Etherescan tarafından hazırlanan verilere göre, coin sayısı arttıkça TUSD işlemlerinin arttığı görülüyor. Organik hacim büyümesine sahip gibi görünen TUSD’nin coin büyümesi açısından Tether’e benzediği söylenebilir.

TrueUSD 2018’in başlarında piyasaya sürüldü. Basit, şeffaf ve güvenilir bir stabilcoin olacak şekilde üretildi. Bu nedenle gizli banka hesapları veya özel algoritmalar kullanmaz.

TrueUSD’nin ABD doları varlıkları, farklı güven şirketleri tarafından tutulan çeşitli banka hesaplarına yayılmıştır. İlgili taraflar, günlük olarak teminat ifşa etmek ve aylık denetimler yapmak için bir anlaşma imzaladılar. Token, karşı taraf riskini azaltmak ve sahiplerine hırsızlığa karşı meşru koruma sağlamak için birden fazla emanet hesabı kullanır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Solana (SOL) Nedir? Solana Coin Geleceği 2022

TrueUSD Genel Bilgiler

 • Kurucusu: TrueUSD, kurucu ortağı ve CEO’su Rafael Cosman olan ana şirket TrustToken tarafından başlatılan bir stabilcoindir.
 • Kuruluş Yılı: 2017
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 1.354.466.898
 • Dolaşımdaki Arzı: 1,350.000.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 19.981.304.424,62
 • En Düşük Fiyat: ₺ 14,66
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 15,78
 • Proje amacı: Her zaman 1 dolara eşit olmayı vaat eden bir kripto para birimi. Hangi web sayfalarına ulaşabileceğiniz girişimin amacı kısaca herhangi bir içeriği şifrelemek. Tokenizasyon, akıllı sözleşmeler kullanarak dijital para birimi olarak pazara sunmak.

TUSD Coin Yorum

Finans dünyasındaki büyük şirketlerden yatırım alan TUSD coin projesi kripto yatırımcılarının da ilgisini çekiyor. Bağış toplama sırasında; Anreessen Horowitz, Block Tower Capital ve Danhua Capital gibi şirketlerden destek almayı başardı. Kripto para birimi uzmanları, stratejik ortaklıklarından 20 milyon dolar gelir elde eden TUSD token hakkında da olumlu. TUSD token, son zamanların en ilginç stablecoin’lerden biridir.

TrueUSD (TUSD) Coin Geleceği 

TUSD token, bu pazarı seven işletmelere ve bireysel kripto yatırımcılarına fayda sağlayan bir projedir. Finansal kurumlar, kripto para piyasasında işlem yapmak için güvenilir bir varlık kullanabilir. Bu nedenle kripto dünyası geliştikçe TUSD’nin geleceği umut verici görünüyor. Bu sadece bir tahmin, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Avantajları Neler?

 • TrueUSD, piyasa oynaklığına karşı korunmak ve önce BTC/ETH satın almadan piyasaya girmek için harika bir sabit paradır.
 • Yatırımcılar ve şirketler, fiyatlarda büyük dalgalanmalar yaşamadan blockchain teknolojilerinden faydalanabilirler.
 • Gelişmekte olan piyasalar istikrarlı para birimleri ticareti yapabilir.
 • Karşı taraf riskini azaltmak ve kullancılara karşı hırsızlığa meşru koruma sağlamak için birden fazla emanet hesabı kullanılır

TrueUSD Nereden ve Nasıl Alınır?

TrueUSD’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu