Ünlü Analistten Ripple (XRP) İçin İlgi Çekici Tahmin: Yeni Rekorlar Kapıda!

Teknik analist CoinsKid, Twitter’da Ripple’a bağlı XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesini görebileceğini belirtti.

İddia, “çift dip” olarak bilinen ve traderlar tarafından genellikle bir düşüş döneminden sonra potansiyel bir yükseliş eğilimini işaret etmek için kullanılan bir modele dayanıyor. Analist ayrıca, başka bir yükseliş göstergesi olan yükselen bir üçgenin oluşumuna dikkat çekti.

CoinsKid, genel bir ticaret ilkesiyle bitirdi: “Sıkıştırma genişlemeye yol açar”, kısıtlı ticaret aralığının sonunda bir fiyat patlamasına yol açacağını öne sürüyor.

XRP‘nin performansı nispeten istikrarlı ve bu yazının yazıldığı sırada %2,4’lük bir değer artışıyla yaklaşık 0,72 dolardan işlem görüyor.

Son ralli, tokenin geleceğine olan güveni artıran Ripple – SEC davasında olumlu bir kararın ardından geldi. Ayrıca, potansiyel olarak Bitcoin’in kripto para birimi alanındaki uzun süredir devam eden hakimiyetine meydan okuyan, giderek daha aktif bir altcoin piyasasının daha geniş anlatısına katkıda bulunuyor.

Mütevazı kazançlar elde eden Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) gibi diğer altcoinlerle birleşen XRP’nin etkileyici yükselişi, kripto pazarlarını hareketlendirmeye başladı. Bir kripto veri platformu olan Swissblock’a göre, Bitcoin‘in hakimiyeti dalgalanma belirtileri gösteriyor ve altcoinler için yükseliş eğilimine işaret ediyor. Bununla birlikte, kripto piyasasının herkesin bildiği gibi değişken olduğunu ve yükseliş göstergeleri yatırımcılar için iyimserlik sağlasa da sonuçları garanti etmediğini belirtmekte fayda var. Yatırımcılar bu tahminlere dikkatle yaklaşmalı ve her zaman olduğu gibi sorumlu bir şekilde yatırım yapmalıdır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dev Borsalar Tarafından 131 Milyon XRP Transfer Edildi, XRP %23 Arttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu