Ünlü Yatırımcıya Göre Bitcoin Rallisinin Zamanı Gelmiş Olabilir

Yakın tarihli bir tweet’te, profesyonel yatırımcı Scott Redler, başka bir önemli Bitcoin rallisinin ateşlenmek üzere olduğunu iddia etti. 

Redler, sonunda en büyük kripto para biriminin daha da yükselmesinin zamanının geldiğine inanıyor.  Yazım zamanında, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, yeşilde art arda üç gün sonra 19.330 dolardan işlem görüyor.  En iyi kripto para birimi şu anda 4 Ekim’deki 20.469$’lık zirvesinden %5.64 düştü.

Redler’in en son yorumu, dünyanın en büyük kripto para biriminin çok dar bir aralıkta birkaç hafta ticaret yapmasından sonra geldi. 

Bitcoin’in oynaklığı iki yıldan beri ilk kez geçen hafta S&P 500’ün altına düştü. Aynı zamanda, son derece yüksek türev hacimleri, bunun sadece fırtına öncesi bir sakinlik olduğunu gösteriyor. Arcane Research analisti Vetle Lunde kısa süre önce Bitcoin’in başka bir “patlayıcı” rallinin eşiğinde olduğunu tahmin etti. 

Bitcoin fiyatı, geçen Kasım ayında ulaşılan 69.044 dolarlık tüm zamanların zirvesinden %72.01 düştü.  Geçen ay Redler, Bitcoin fiyatının 2022’nin en düşük seviyesi olan 17.600 dolar seviyesini koruyamaması durumunda 10.000 dolara düşebileceğini tahmin etmişti. 

Bununla birlikte, Bitcoin boğaları şimdiye kadar Bitcoin’in temel seviyenin altına düşmesini engellemeyi başardı. 

Pazar günü, en büyük kripto para birimi haftalık kapanışın hemen öncesinde 19.500 dolar seviyesine yükseldi ve boğalara bir umut ışığı verdi. Bununla birlikte, Bitcoin ısrarla menzile bağlı kalıyor, bu yüzden bir yükseliş kırılması hakkında konuşmak için çok erken. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İran'ın ABD Üslerine Saldırmasının Ardından Bitcoin 9000 Doları Hedefliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu