XRP Fiyat Analizi: Mayıs Sonuna Kadar İlk 3'e Dönme Olasılığı - BTC MAGAZİN

XRP Fiyat Analizi: Mayıs Sonuna Kadar İlk 3’e Dönme Olasılığı

  • XRP’nin ilk 3’e geri dönmesi için ne gerekiyor?

27 Mayıs, bazı altcoinler yeşil bölgeye geri döndüğü için nispeten olumlu bir fiyat havasında başladı. Dünün en büyük kazancı sağlayan coini XRP‘idi. Coinin oranı geçen gün %0.74 arttı.

Coinlerin çoğu yatay bir trendle işlem gördüğü için, toplam kripto para birimi kullanımı endeksi neredeyse değişmedi. Mevcut endeks 246 milyar dolar.

XRP için ilgili veriler aşağıdaki gibidir:

  • İsim: XRP
  • Etiket: XRP
  • Piyasa Değeri: 8 624 797 097$
  • Fiyat: 0.1984$
  • İşlem (24h): 1 546 826 083$
  • Değişiklik (24h): 2.37%

Bu veriler basın zamanı verileridir.

XRP/USD: XRP İlk 3’e Ne Kadar Hızlı Dönebilir?

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin çoğu yan ticaret yaparken, XRP önceki günden bu yana %0.74 oranında yükselme şansını kaybetmedi. Ancak, coin geçen hafta %4’ten fazla kaybetti.

4H zaman çerçevesine göre, ne boğalar ne de ayılar girişimi kısa vadeli bir perspektiften ele geçiremedi. Alım satım hacmi, likidite seviyesinin yanı sıra ortalamadan daha yüksektir.

Bu durumda, en olası sonuç sarı aralıkta ay sonuna kadar 0.1950$ ile 0.1980$ arasında bir konsolidasyondur.

Günlük grafikte düşüş eğilimleri ortaya çıktı. Ticaret hacmi düşmüyor. Ancak, alıcılar satın almak için istekli değiller. Ayrıca, uç noktası 0.18$ olan büyük bir Üçgen desen formu görebiliriz. Düşüş devam ederse, traderlar Haziran 2020’nin ilk bölümünde bu desteğe ulaşmayı bekleyebilirler.

XRP basın zamanında 0.1975$’dan işlem görmektedir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu