XRP Fiyat Hedefi: %70 Yükseliş İle 0.30$

  • Ripple’ın en büyük ODL koridoru 132 milyon XRP’nin aktarılmasında yer alırken, bir analist XRP’nin yakında 0.30$ seviyesini yakalamasını bekliyor.

RippleNet tarafından desteklenen beş ODL koridorunun tümü arasında, Meksika Bitso borsası, 2019’un sonlarında yükselen Ripple yatırımları üzerinde çalışan en büyük borsa.

Son yirmi dört saat içinde, büyük küresel kripto borsaları tarafından Bitso’nun yardımıyla büyük miktarda 132.1 milyon XRP transfer edildi.

Bu arada analistler, XRP fiyatının yükselmeye başlamasını ve 0.30 dolar seviyesine doğru ilerlemesini bekliyorlar. Yine de, XRP’nin geri çekilmesi de muhtemeldir.

Borsalar ve Ripple destekli Bitso ile Taşınan 132,1 Milyon XRP

XRPL Monitor, toplam 132.1 milyon dolarlık büyük miktarda XRP taşıyan sekiz işlem bildirdi – yani 26.089.929 dolar.

En büyük işlem, Binance tarafından cüzdanları arasında taşınan 60 milyon XRP (11.842.017$) işlemiydi.

Bithumb 24 milyon aktardı, Bitstamp da bu ‘XRP-nakliyeciler’ şirketinde tespit edildi.

Ripple’ın en büyük koridoru olan Meksika merkezli Bitso borsası, dört işlemde 30,5 milyon XRP (6,907,843 dolar) tutarında transfer gerçekleştirdi.

XRP Fiyatı 0,30 Doları Hedefliyor

TradingView’den “der ProjectSyndicate” isimli trader, üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP‘de yükseliş bekliyor ve 0.30$’a gittiğine inanıyor ve bu nedenle mevcut 0.19$ seviyesinden yüzde yetmiş yükselebileceğini düşünüyor.

“XRP/USD 6 günlük grafik. Boğalar için, son kat önümüzdeki birkaç gün çatlamazsa bu hala geçerli olacak. Buradan% 70 yükseliş, 0,30-31$ hedefle.”

Trader ve ElevateUX kurucusu ‘Potsy’ de olası bir XRP fiyat artışına dikkat çekiyor. Bununla birlikte, coinin 0.13$’a doğru bir eğilimi tekrar test etmeye başlayabileceğini de itiraf ediyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, MoneyGram'daki Hisselerini Satıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu