XRP, ShapeShift Tarafından Listelendi, Yükseliş Gelecek Mi?

  • Üçüncü en büyük kripto para birimi, ShapeShift borsası tarafından eklenirken, analistler XRP fiyatının 0,24 dolara yükselmesini bekliyor ve böylece iyi bir satış hedefi oluşturuyor.

XRP topluluğu için iyi haberler Pazartesi günü geldi – Erik Voorhees tarafından yönetilen ShapeShift borsası, komisyonsuz ticaret için XRP’yi ekledi.

Bu arada, üçüncü en büyük kripto 0.2039$’dan işlem gördüğü için analistler XRP fiyatının yükselmesini bekliyorlar.

ShapeShifts, XRP’yi Ripple Olarak Listeledi

Haberler Pazartesi günü Twitter’da göründüğünde, Ripple’ın ShapeShift’te artık mevcut olduğunu belirterek, XRP topluluğunda öfkeli bir yorum dalgası yarattı.

Yorum yapanlar, Ripple’ın, şirket Ripple ve XRP arasında kripto para birimini iki yıl öncesine kadar ayrı bir çizgi çizdiğine ve resmi olarak açıkladığına dikkat çekti.

“İki yıldır XRParmy, Twitter’da XRP ve Ripple arasındaki fark konusunda savaşıyor ve eğitiyordu. XRP dijital varlığın adı, Ripple şirket. İKİ YIL! Topluluğa saygınızı gösterin ve düzeltin!”

XRP’nin 0.24$ Seviyesine Ulaşması Bekleniyor

TradingView platformundan “Kyer” isimli trader, XRP’nin 0.2435 dolarlık alana yükselmesini bekliyor. Böylece, coinin traderlara iki satış hedefi sunacağına inanıyor: birincisi 0.229$, ikincisi 0.24535$.

“İlk satış hedefi 0.229$. 2. satış hedefi 0.24535$. 1. satış hedefine %17 kazanç. satış hedefine %26 kazanç ”

Trader ‘ProjectSyndicate’ ise, XRP’den biraz daha düşük bir artış bekliyor. Tahminleri, üçüncü büyük kripto para biriminin 0.19$’a kısa bir geri çekilmeden sonra 0.21$’a ulaşması bekleniyor.

Gelecek Yakın ve Fırtına Neredeyse Bitti

XRP meraklısı ‘Crypto_Maniac’, yakın bir gelecekte büyük bir XRP dalgalanmasının olabileceğini düşündüren bir grafikle boğa tweeti yayınladı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın