04 Şubat 2021 Cardano, Tron, FTX Token Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

04 Şubat 2021 Cardano, Tron, FTX Token Fiyat Analizi

Cardano, 0.366$ ‘dan yükselişine geçti ve yazı kaleme alınırken 0.43 $’ dan işlem görüyor. Tron, bir direnç seviyesinin altında konsolide oluyor ve FTX Token, arkasında fiyatları 15,5 $ ‘a çıkarabilecek yükseliş ivmesine sahip.

Cardano [ADA]

Kaynak: 
TradingView’de 
ADA / USDT

Cardano, geçen hafta boğaların savunduğu ve fiyatı daha da yükseltmeyi başardığı bir destek seviyesi olan 0.305 $ ‘dan işlem görüyordu. Sonraki hafta,% 40’a varan ADA, kayıt kazançları gördü.

Chaikin Para Akışı, pazardaki alıcı hakimiyetini göstermek için +0.05’in üzerindeydi. DMI ayrıca devam eden güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi.

İkinci denemede 0,44 doların üzerine çıkamama, önceki direnç olan 0,4 dolara veya hatta 0,38 dolara kadar düşük bir hareketi desteklemek için bazı kanıtlar veriyor. Muhtemelen bir geri çekilme olacaktır ve trendin tersine dönmesi olmayacaktır.

Tron [TRX]

Kaynak: 
TradingView’de 
TRX / USDT

TRX işlem yaptığı aralığın dışına çıktı, ancak RSI nötr 50’ye doğru düştü. Bu, kısa vadede azalan yükseliş momentumunu vurguladı ve TRX’in ertesi gün veya iki gün 0.348 dolarlık direnç bölgesinin altında konsolide olduğunu görebilirdi.

TRX için daha yüksek düşüşlerin oluşması, birden fazla acil genel direncin yeniden test edilmesinin yanı sıra, TRX için bir yükseliş hareketinin başladığını gösterdi. Güçlü hacimde 0,35 doların üzerinde kapanış seansı, yükseliş piyasası kanaatine işaret eder.

FTX Token [FTT]

Kaynak: 
TradingView’de 
FTT / USD

11,1 dolarlık bölge FTT için iyi bir destek oluşturdu ve FTT’nin son günlerde 12,5 doların üzerine çıkması için bir fırlatma rampası oluşturdu. OBV, son birkaç gündür yükseliş eğilimindeyken, 11.5 $ ‘ı geçen yükseliş sırasındaki işlem hacmi de bir önceki haftaya göre sürekli olarak ortalamanın üzerinde kaldı.

MACD de yükseliş ivmesi göstererek istikrarlı bir şekilde yükseliyordu. FTT’nin 7 $ ‘dan 13 $’ a yükselişine dayalı olarak Fibonacci % 27 uzantısını kullanan boğalar için 15.5 $ ‘lık bir hedef tahmin edildi.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu