08 Şubat 2021 Chainlink, Aave, Elrond Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

08 Şubat 2021 Chainlink, Aave, Elrond Fiyat Analizi

Chainlink, 24,8 – 25,8 Dolar bölgesinde inatçı bir direnç buldu. Aave, 540 dolardan geri çekilmek zorunda kaldı, ancak bir kez daha yükseliş ivmesiyle yaklaşırken, Elrond bir fiyat düzeltmesine katlanmadan çizelgelerde yukarı çıktı.

Chainlink [LINK]

Kaynak: LINK / USD
TradingView

Chainlink, 24,8 – 25,8 dolar arasında bir tedarik bölgesi ile karşı karşıya kaldı. LINK, kısa bir süre için 26 doların üzerine çıktı, ancak bu girişim sırasında işlem hacmi düştü.

MACD, arz bölgesine yeniden girerken LINK için düşüş ivmesi gösterdi. Yukarıya çıkamamak, LINK’in 24 $ işaretine geri döndürür.

24 dolar ve 22,5 dolar, direnç yükü ile birlikte LINK için yakın destek seviyeleridir. Geçtiğimiz birkaç saatteki işlem hacmi eksikliği, kısa vadede boğalar için endişe verici bir işaret.

Aave [AAVE]

AAVE / USDT
Kaynak: TradingView

A / R göstergesi, fiyat gibi istikrarlı bir yükseliş trendinde. Fibonacci geri çekilme seviyeleri, bazı potansiyel destek seviyelerini vurguladı, ancak momentum güçlü bir şekilde yükseldi.

540 $ ‘ı geçen bir hareketin yanı sıra işlem hacmindeki bir artış, AAVE için daha fazla yükseliş gösterecektir. 540 $ ‘lık reddi, AAVE’nin çift tepeli bir model oluşturduğunu ve 460 $’ a veya hatta 400 $ ‘a kadar düştüğünü görecektir.

Fiyat, 4 saatlik grafiklerde hem 50 dönemlik hareketli ortalamanın hem de 100 dönem hareketli ortalamanın çok üzerinde bir ivme göstergesiydi.

Aave protokolü, DeFi Pulse’a göre kilitlenmiş 5.51 milyar dolarlık bir toplam değere sahiptir. DeFi küresi bir bütün olarak toplam değerin Aralık başında 12 milyar dolardan neredeyse üç katına çıktığını gördü.

Elrond [EGLD]

EGLD / USDT
Kaynak: TradingView 

Son birkaç gündeki ticaret hacmi azaldı, ancak son saatlerde EGLD bir kez daha yükseldikçe güçle toparlandı. 130 dolara kısa bir düşüş görüldü, ancak bu seviye o zamandan beri destek düzeyine dönüştürüldü.

Hem RSI hem de Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde – ancak bu henüz bir düzelme göstergesi değil. 164 $ seviyesindeki % 62’lik uzatma seviyesi karşılandı ve EGLD herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermedi.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu