1 Milyon Hesap ve 100 Milyon Sözleşme - BTC MAGAZİN

1 Milyon Hesap ve 100 Milyon Sözleşme

Tron kurucusu Justin Sun’ın blockchain hakimiyeti konusundaki planı iyi gidiyor gibi görünüyor. TRON blok zinciri şu anda 1 milyonun üzerinde kullanıcı hesabına sahip ve 100 milyonun üzerinde sözleşmeye ulaşıldı. TRX’in göze çarpan performansı aynı zamanda insanların TRX’den daha fazla güven duymalarını sağlıyor.

Justin Sun, sözleşmelerin haberlerini kutlamak için bir tweet atarak TRON blok zincirinde 100 milyon akıllı sözleşmenin imzalandığını duyurdu.

TRON adreslerinin ve kullanıcılarının sayısı günde 10.000 ile 40.000 arasında artmakta. Aynı zamanda Tron Ethereum adresinin günde 50.000’den fazla arttığı görülüyor.

TRON Dapp’ın haftalık raporu , TRON ekosisteminin “hızlı genişlemesine” işaret eden haberi açıkladı. TRON blok zincirindeki Live DApp’ların sayısı da geçtiğimiz hafta %20 yükselerek 61’e ulaştı. Yeni uygulamalardan biri TRON’un kendi merkezileşmiş borsası trx.market.

Tron Kullanımı Büyüyor

TRON dApp kullanımı da son haftalarda yaklaşık% 50 arttı. Bu da TRON blok zincirinin gerçekten de büyüdüğünü gösteriyor. Ethereum hala ölçeklenebilirlik sorunu ile mücadele ederken başarıyı gören tek blok zinciri değil. Son zamanlarda EOS, Çin’in EOS blok zincirine en iyi puan verdiğini ve WAVES madeni parasının Aralık ayında yükseliş gördüğünü ve potansiyel olarak Waves akıllı sözleşmeli blok zincirinin geliştirilmesinin de buna yol açtığı haberi üzerine yürüdü .

Tron fiyat grafiği

Olumlu haberler sonrası trx fiyatı son 24 saatte %11 yükseliş yaşadı. Aralık ayı başından bu yana ise Trx fiyatı %40 yükselerek 0.20$ seviyesinde işlem görüyor.

Coinmarketcap

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu