100'den Fazla BTC'si Olan Cüzdanların Sayısında Yeni Rekor - BTC MAGAZİN

100’den Fazla BTC’si Olan Cüzdanların Sayısında Yeni Rekor

  • Analitik raporlar, orta ölçekli BTC sahiplerinin sayısının yeni bir zirveye çıktığını gösterirken, veriler BTC’nin 11.500 doların üzerinde kaldığını söylüyor.

Popüler analitik veri toplayıcı Glassnode, orta ölçekli Bitcoin yatırımcılarının miktarının altı ayın en yüksek seviyesine çıktığını bildirdi.

+100 BTC’ye Sahip Adres Sayısı

Glassnode analitik firması tarafından sağlanan verilere göre, orta büyüklükte bir servete sahip yatırımcılar, Bitcoin almaya devam ediyor. Glassnode, +100 BTC’ye sahip adres sayısının altı ayın en yüksek seviyesine yükseldiğini bildiriyor. 100 BTC, cari döviz kuru üzerinden 1.161.800 dolar değerindedir.

Şu anda Bitcoin, 11.500 dolar seviyesinin üzerinde. Yatırımcılar, amiral gemisi dijital para biriminin 2017’nin 20.000 dolarlık en yüksek seviyesine ulaşmasını bekledikleri ve mümkün olduğunca çok Satoshi biriktirmeye çalıştıkları için daha fazla BTC almak için acele ediyorlar.

Bu durum, başka bir Glassnode tweetine göre, sıfır olmayan BTC cüzdanlarının miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31,913,344’e ulaşmasıyla kanıtlanmıştır. Bu metrik pazar günü 31,908,804 seviyesindeydi, bu da 24 saat içinde +5000 yeni BTC cüzdanı demektedir.

Bitcoin’in Yüksek Seviyelerde Kalmak İçin Çok Zamanı Var

Bir başka popüler analiz sağlayıcısı Skew, 2009’daki lansmanından bu yana Bitcoin’in 11.500 dolar seviyesinin üzerinde yalnızca 93 gün geçirdiğini tweetledi.

Sayım, Bitcoin’in bu seviyeyi (11.500$) geçtiği, birkaç kez üzerine geri döndüğü ve uzun bir süre orada kaldığı 2017’den itibaren başlıyor.

Bu arada, Microstrategy ve Square’in yakın zamanda devasa miktarlarda Bitcoin edinmesi nedeniyle topluluk, BTC‘nin olumlu sonuçlar göstermeye devam etmesini bekliyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu