19 Ekim 2020 Litecoin Fiyat Analizi

Bitcoin yine önemli bir nokta olan 11.500$ seviyesini geçti. Ve yazım sırasında Bitcoin 11,680$ seviyesinde işlem görmektedir. Lider kripto para yükselirken çoğu altcoin yeşil bölgeye girerek, yükselmeye başladı ancak yine de kayıplarını daha fazla artırmaya devam eden, Bitcoin yükselirken ezilen altcoinler mevcut.

Litecoin’in fiyatı, düşüş eğilimi nedeniyle düştü, ancak basın zamanında kritik bir direnç seviyesine yakın.

Litecoin [LTC]

LTC yükselen bir kanal (beyaz) içinde hareket ediyordu ve LTC daha yüksek bir yükseliş yaptığı sıra; OBV daha düşük bir tepe oluşturdu, bu nedenle bir düşüş eğilimi (turuncu) sergiledi.

Bu, azalan alım hacmi karşısında bile fiyatın kazanç sağladığını ve ardından fiyatın 47$’a bir düzeltme (düşüş) yapmak zorunda kaldığını gösterdi.

LTC için direnç seviyesi 50.45$’dır. Kripto varlık, Eylül başından bu yana bu seviyeye üzerinde mum kapatamadı, başka bir deyişle bu seviyeyi savunamadı ve bu seviye önümüzdeki günlerde piyasanın boğalarının hedefi olacaktır.

Bu seviyenin (50,45$) üzerinde bir kapanış, yükseliş kapılarını aralayabilir ve LTC’yi kısa süre içerisinde 54$ seviyesine yükseltebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   31 Ocak 2021 Polkadot, Monero, Basic Attention Token Fiyat Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu