14 Ekim 2021 Polkadot (DOT), VeChain (VET) Fiyat Analizi

Kripto para piyasası, hafta ortasında sağlıklı bir geri çekilme yaşadı ve Bitcoin desteği 58.000 dolardan yeniden test etti. Yatırımcılar tereddüt etmediler ancak tercih edilen dijital varlıklarda daha fazla pozisyon alarak düzeltmeyi benimsemiş görünüyorlar. Bitcoin toparlanarak 58.000 doların üzerine çıktı, Ethereum ise 3.400 dolardan 3.600 doların üzerine çıktı.

Bazı seçilmiş kripto para birimleri, çift haneli kazançlarla daha yüksek işlem görüyor. Polkadot yaklaşık %20 arttı ve 42 dolardan işlem görüyor. Benzer şekilde, VeChain kazançlarda %14 kazanç elde etti ve 0.12 $’a ulaştı. Kripto varlıklarının çoğu, haftanın ortasında yeşil renkte.

Polkadot (DOT)

Polkadot, hafta başında 30 dolara yakın seviyelerden büyük bir kopuşun ardından 42 dolar civarında işlem görüyor. Akıllı sözleşmeler, 38 dolardaki inatçı bir arz bölgesini desteğe çevirmeyi başardı; bu, yükseliş trendine yeni bir soluk getiren bir hareketti.

DOT’un kısa vadeli teknik görünümü, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) ve Göreceli Güç Endeksi’ne (RSI) dayalı olarak güçlü bir şekilde yükseliş gösteriyor. İlki, sürekli alım sinyaline ek olarak ortalama çizginin üzerindeyken, ikincisi aşırı alım bölgesine girmenin eşiğinde.

Daha yüksek destek, tercihen 40 doların üzerinde gereklidir. İyi savunmayla boğalar, açığı 50 dolara kapatmaya rahatça odaklanacaklar.

DOT/USD Günlük Grafik

14 Ekim 2021 Polkadot (DOT), VeChain (VET) Fiyat Analizi 2
DOT/USD
Kaynak: Tradingview

VeChain (VET)

VET, bu hafta başında 0,1 dolardan desteğin ardından gelen bu noktada devasa bir kırılmanın eşiğinde. 100 günlük bir SMA’nın varlığı, alıcı tıkanıklık bölgesini güçlendirdi.

Yazma sırasında, VeChain 0.121 dolara yükseldi. Alıcılar, 0,15 $ ‘ın ortaya çıkmasıyla daha fazla zemin kazanmaya odaklandı. 200 günlük SMA, ani yükselişi kapsıyor ve boğaların kısa vadeli hedeflere ulaşmasına izin vermek için aşağı inmesi gerekiyor.

VET/USD Günlük Tablosu

14 Ekim 2021 Polkadot (DOT), VeChain (VET) Fiyat Analizi 3
 VET/USD
Kaynak: Tradingview

MACD’nin 12-günlük EMA’sı 26-günlük EMA’nın üzerine çıkarken bir satın alma sinyali geldiğine göre, yükseliş trendi uygun şekilde görünüyor. RSI’ya göre, alıcıların üstünlüğü var.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   02 Ekim 2020 Günlük Kripto Para Analizi

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu