15 Mart 2021 Tezos, Dash, Waves Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

15 Mart 2021 Tezos, Dash, Waves Fiyat Analizi

Tezos azalan bir kanal içinde hareket etti, ancak boğalar 3,78 dolarlık destekle savaşabilir. Dash, yükselişle 278 $ ‘lık bir artış sunarken, WAVES %23.6 Fibonacci seviyesinin altına inmekle tehdit etti.

Tezos [XTZ]

Kaynak: TradingView
XTZ / USD

Tezos’taki toparlanma 4,48 dolarlık dirençte durduruldu ve fiyat 4 saatlik zaman diliminde daha düşük yüksekler ve daha düşük düşükler oluşturduğu için azalan bir kanal ortaya çıktı. Satıcılar XTZ’yi çeşitli seviyelerde aşağı çekerken OBV fiyatla birlikte hareket etti. Awesome Osilatörü, satış tarafının arkasında ivme gösterdi. Kısa vadede 3,78 $ ‘lık destek ilgi odağı olacak ve alıcıların bu noktada bir miktar direnç sunması bekleniyor.

3.12 $ ‘lık desteğe doğru bir düşüş, uzun vadeli tüccarlar için bazı satın alma fırsatları sunabilir, ancak ayıların önce 3,48 $ seviyesinin altında bir hareket başlatması gerekecek.

Dash [DASH]

Kaynak:TradingView
 DASH/USD

Daha yüksek diplerin oluşumu, Dash’in gelecekteki yörüngesi için cesaret verici bir işaretti, ancak kazançlar büyük ölçüde 245,1 dolarlık dirençle sınırlandı. Bu, 4 saatlik grafikte yükselen bir üçgen oluşumuna yol açtı. Bu model genellikle yukarı doğru bir kırılma görse de, üst trend çizgisinin üzerinde bir hareketi uygulamak için daha geniş pazardan yükseliş ipuçlarına ihtiyaç duyulabilir. Göstergeler bir kırılmayı desteklemedi ve bunun yerine kısa vadeli düşüş koşullarına işaret etti.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde kapanırken, Signal hattı MACD hattında biraz mesafe kazandı. DASH, ayı piyasasını tersine çevirebilir ve üst trend çizgisinden kuzeye kırabilirse, yukarı doğru 278.1 $ ‘dır.

Waves [WAVES]

Kaynak: TradingView
 WAVES/USD

10,2 dolar olan %38,2 Fibonacci seviyesi, Waves’in boğaları için sürdürülmesi zor bir seviye oldu. Bahsi geçen işaret, Şubat sonundaki geniş pazar gerilemesinden bu yana iki kez satış baskısıyla karşılandı. Yazım sırasında, fiyat, boğalar tarafından iki haftadan fazla bir süredir sürdürülen bir alan olan %23,6 Fibonacci seviyesinden daha düşük hareket etme tehdidinde bulundu.

Awesome Osilatörüne göre RSI, 40-işaretinin altına işaret ederken, satış tarafında ivme arttı. Bir sonraki savunma hattı 8.38 dolardı.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu