22 Nisan 2021 Ethereum (ETH) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

22 Nisan 2021 Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum fiyatı 22 Nisan’da 2.617 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu. Bu, Bitcoin piyasasının Pazar günü düşüşten sonra toparlandığı bir zamanda meydana geldi. ETH’nin fiyatı yükseliyor ve çeşitli direnç seviyelerinden geçerek 2.582 dolardan işlem görüyor.

Ethereum dört saatlik grafik

ETHUSD
Kaynak: TradingView

ETH grafiği, fiyatın bir artış fiyatı yukarı itene kadar 2.229 $ ‘lık destek hattının altında hareket ettiğini gösterdi. Alıcılar piyasayı doldurdu ve fiyatı 2.403 doların üzerine çıkardı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini bildirdi.

Piyasadaki yüksek oynaklık göz önüne alındığında, varlık aşırı satın alındıkça fiyat bir geri dönüşe tanık olabilir.

Muhakeme

Bollinger Bantları, piyasanın yüksek oynaklığa açık olduğunu belirtti. Bu, fiyatın artmasına rağmen dalgalanmanın da büyük bir düzeltmeye neden olabileceği anlamına geliyor. Bu arada sinyal çizgisi mum çubuklarının altında ve fiyatın yükselişte olduğunu gösteriyor.

Göreli güç endeksi, alıcıların pazarda olduğunu doğruladı. Dijital varlık, aşırı alım bölgesine daha yakın bir yere itiliyor. Varlık aşırı satın alındıkça fiyat düşebilir ve yüksek momentum fiyatın daha da düşmesine neden olabilir.

Sonuç

Ethereum’un [ETH] mevcut grafiği, fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, dijital varlık aşırı satın alındıkça ve 2.403 $ ‘lık desteği test ettikçe, yükselen fiyat düşüşe geçebilir. Momentum düşen fiyatı artırabilir ve kısa vadeli yatırımcılar yaklaşan bir düzeltmeden yararlanma fırsatını değerlendirmek isteyebilir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu