287,2 Milyon XRP, Ripple, Bitstamp ve Coinbase Tarafından Taşındı - BTC MAGAZİN

287,2 Milyon XRP, Ripple, Bitstamp ve Coinbase Tarafından Taşındı

Twitter sayfasında büyük kripto işlemlerine ilişkin verileri paylaşan popüler kripto izleme hizmeti Whale Alert, katılımcı taraflar arasında Ripple ve Coinbase ile 24 saatten kısa bir süre önce birkaç büyük XRP transferinin tespit edildiğini duyurdu.

Ripple, Coinbase, Bitstamp 287,2 milyon XRP Taşıdılar

Whale Alert tarafından yayınlanan verilere göre Ripple, büyük kripto borsaları Bitstamp, Coinbase ve diğerleri ile birlikte şaşırtıcı bir şekilde 288 milyon XRP transfer etti.

Ripple, cüzdanından 30 milyon XRP’yi, Bitstamp borsasına aktardı.

En büyük işlem Coinbase tarafından gerçekleştirildi ve San Francisco merkezli borsa, cüzdanları arasında 158.892.690 XRP aktardı.

Diğer transferler ise BitGo ve OKEx borsası tarafından gerçekleştirildi.

Ticaret efsanesi Peter Brandt, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu iddia ediyor

1976’dan beri bu işin içinde olan ve zaman zaman Bitcoin ve diğer birkaç en iyi dijital para birimi ticareti ile ilgili grafikleri paylaşan efsanevi bir emtia tüccarı, XRP’den “Ripple Labs tarafından yayınlanan OTC güvenliği” olarak bahsetti.

Geçmişte Brandt, XRP’yi birkaç kez manipüle edilmiş bir aldatmaca olarak adlandırdı ve ABD SEC kripto paranın nasıl çalıştığını anlarsa, bu kripto paranın bir menkul kıymet olacağını çoktan duyurmuş olacağını tweetledi.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu