29 Ocak 2021 Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

29 Ocak 2021 Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Pazar, kısa vadeli bir düzeltmenin ardından yükselmeye devam ediyor. Büyüyen altcoinlere karşı, Dogecoin (DOGE) de son gün içinde fiyatı neredeyse % 400 arttığından onlara katıldı.


Bitcoin’in (BTC) keskin yükselişine karşı, pazar payı da arttı ve şu anda % 64,8.

BTC’nin pazar payı


Bugün Dogecoin için ilgili veriler:

Piyasa Değeri: 6.795.962.339 $

Fiyat: 0,05077 $

Hacim (24 saat): 34.712.806.084 $

Değişim (24 saat):% 340,93 ‘

Veriler, basın zamanında geçerlidir.

DOGE / USD: Düşüşü, yükselişi kadar hızlı olacak mı?

Dogecoin (DOGE), son birkaç gündeki en büyük kazançlı kripto para oldu. Bazı kripto paralar birkaç yüzde puanı artarken, DOGE geçen hafta neredeyse % 1.000 oranında roket yaptı.

TradingView’den DOGE / USD grafiği

Saatlik grafikte Dogecoin (DOGE) düşüş eğilimi gösteriyor ve Baş ve Omuzlar modelini oluşturuyor. 0,05 doların altına düşerse ve orada düzelirse, MA 50’nin 0,025 dolar civarındaki alana atıfta bulunan bir yeniden testini görme şansı yüksek.


Daha büyük zaman diliminde, RSI göstergesine göre Dogecoin (DOGE) aşırı alım bölgesinin eşiğinde olduğu için durum da düşüş gösteriyor. Bu durumda, gelecekteki bir yükseliş için güç kazanmak için en yakın desteğe 0,028 ABD doları düşüş beklenebilir.


Uzun vadeli bakış açısıyla, devam eden büyümeyi sürdürmek için mevcut seviyelerde likidite yok.
Bu nedenle, yeniden test için 0,014 dolar seviyesine bir düşüş beklenebilir. Bununla birlikte, böyle bir hareket, keskin büyümenin ardından bir düzeltmenin parçası olacaktır.

Dogecoin, baskı anında 0,052 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu