330.000 Ethereum (ETH) Borsalara Taşındı

Santiment verilerine göre, Ethereum son haftalarda borsalara önemli bir giriş gördü. Verilere göre, son iki hafta içinde yaklaşık 825 milyon dolar değerinde 330.000 ETH kripto borsa cüzdanlarına taşındı.

Borsalara girişlerin artması, azalan talepten kaynaklanan artan satış baskısına işaret edebilir. Varlık satışa çıkarıldığından, bu, borsalarda kullanılabilirliğine ve bunun sonucunda fiyat düşüşüne yol açar.

Son fiyat oynaklığının ortasında, Ethereum son 24 saatte 2.358 $’ lık gün içi en düşük seviyelere ulaşmak için %5’ten fazla düşüş yaşadı. Ethereum, yazım anında 2.391 dolardan işlem görüyor.

Olumlu bir haber olarak, popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram yakında Ethereum, Polygon, Solana ve Flow’da yayınlanan NFT’lerin ücretsiz olarak görüntülenmesine izin verebilir.

Ethereum zincir üstü verileri

Glassnode raporuna göre, Ethereum MVRV (1d MA) üç ayın en düşük seviyesi 1.350’ye dokundu. Bu seviye en son 24 Şubat’ta Ethereum’un 2.300$’a düştüğünde görüldü. Ethereum daha sonra 2 Mart’ta 3.045 $’lık yüksek seviyelerde işlem görmeye başladı.

MVRV gibi metrikler, genellikle traderların acıları satın alma pencerelerini ortaya çıkardığında işaret etmeye yardımcı olur. Negatif MVRV seviyeleri, traderlara biraz rahatlama sağlamak için fiyat artışı için fırsatlar sunabilir. Ayrıca, ETH 2.0 Mevduat Sözleşmesindeki Ethereum ETH Toplam Değeri bir kez daha 30 milyar doların üzerine çıktı. Şu anda, Glassnode tarafından belirtildiği gibi, ETH 2.0 mevduat sözleşmesinde kilitli toplam değer yaklaşık 30.063.898.546 dolar.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Aktif Cüzdanlarının Sayısı Hızla Artıyor

Piyasa oynaklığının ortasında, Ethereum Sıfır Olmayan Adres Sayısı yakın zamanda 80.281.674 ATH belirledi. Bu arada, Ethereum’un (ETH) Toplam Gas Kullanımı 4,032,691,707.643 ile dört ayın en düşük seviyesine dokunarak düşmeye devam ediyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu