Ariva (ARV) Nedir? Ariva (ARV) Geleceği ve Yorum 2022

Ariva (ARV) Nedir?

Ariva, yakın gelecekte küresel ve yerel seyahat ve turizm ağlarında aktif kullanım için üretilmiştir. Bu, üyelerin deneyimlerine dayalı olarak küresel ve yerel seyahat hizmeti sağlayıcılarıyla tanışabileceği, kripto para birimiyle rezervasyon yaptırabileceği ve rezervasyon ve değerli içerik paylaşarak kripto para kazanabileceği küresel bir B2C seyahat ve turizm ağı olan Proje tarafından verilen bir kripto para birimidir.

Ariva, son teknoloji ürünü ürün ve özellikleri ekosistemine entegre ederek küresel seyahat ve turizm endüstrisini dönüştürmeyi hedefliyor. Ariva.World, Ariva.Club ve Ariva.Finance olmak üzere üç ürüne ayrılmıştır.

Bu ürünler birbirine bağlıdır ve gezginlerin ve gezginlerin blok zincir teknolojisi tarafından desteklenen benzeri olmayan tecrübeleri paylaşmalarına olanak tanır.

ARIVA’nın gelişiyle birlikte dijital ödeme sistemi, dünyayı değiştirebilecek ve ticareti daha kolay ve daha iyi hale getirebilecek büyük bir yaratıcı dönüşümden geçmek üzere. ARV’ler, yerel ve küresel seyahat ağlarındaki işlemleri kolaylaştırmak amacıyla yakın gelecekte ortaya çıkmıştır.

Daha önce üretilen kripto para birimlerinin hiçbiri hedeflenmemişken, proje, dünya ekonomisinin en büyük ve en önemlilerinden biri olan seyahat ve turizm sektöründe aktif kullanım sağlamayı hedefliyor. ARIVA’nın amacı, yalnızca borsada kripto ticareti yapmak için değil, aynı zamanda seyahat endüstrisinde ARV’yi aktif olarak kullanmak için kripto dünyasında bir oyun değiştirici olmaktır.

Ariva.World, gezginleri seyahat hizmeti sağlayıcılarıyla buluşturan ve çeşitli ürünler sunan bir seyahat ve turizm ağıdır. Turistler, bilet rezervasyonu yapabilecekleri ve kripto para birimi ile tatile çıkabilecekleri seyahat portalına erişebilirler. Bu portal, Bitcoin, BNB ve yerel Ariva dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini destekler.

Ayrıca blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve yazarları ve katkıda bulunanları kripto para birimi ile ödüllendirmek için tasarlanmış bir seyahat inceleme blogu içerir.

Değerli yerel ürünlerin ve eserlerin kripto para birimi kullanılarak satılabileceği çevrimiçi bir mağaza. Oteller, tur rehberleri, havayolları ve restoranlar gibi seyahat hizmeti sağlayıcıları, hizmetlerini platformda verimli bir şekilde yönetmek için ürün ve hizmet platformundan yararlanabilir.

ARV, Ariva ekosisteminde sunulan çeşitli ürün ve hizmetler için bir ödeme simgesi görevi gören bir BEP20 token’ıdır.

Ariva, gelecek zamanlarda piyasaya açılacak yeni ürünler için benzersiz bir ekosistem sağlayacak yerel bir blok zinciri de geliştiriyor.

Büyük avantajlar sunar ve yolcuların bilgilerini üçüncü şahıs şirketlere sızdırmak için geleneksel kredi kartlarını kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca ARV’de işlem limiti yoktur ve ARV sahipleri seyahat ettikleri tatil ülkelerinde birden fazla ödeme yapabilirler.

Kullanıcılar, kredi kartlarıyla ilişkili yüksek ücretlere kıyasla çok fazla harcama yapmadan sınır ötesi işlem yapabilirler. Sahipler ayrıca bu token üzerinde spekülasyon yapabilir ve önemli karlar elde edebilir.

Ariva (ARV) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Anonim geliştiriciler tarafından oluşturuldu.
  • Kuruluş Yılı: Mayıs 2021
  • Blok ZinciriBinance Smart Chain
  • Toplam Arzı: 93,640,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 72.550.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 255.923.292,21
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,00041
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0,023
  • Proje Amacı: Ariva, küresel bir B2C seyahat ve turizm ağıdır. Ariva (ARV) Coin, bu platformun kripto para birimidir. ARV Coin, kullanıcıların seyahat deneyimlerini paylaşmalarına, ARV Coin ile rezervasyon yapmalarına ve bu işlemler için ARV Coin kazanmalarına olanak tanır.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   RunNode (RUN) Nedir? RunNode (RUN) Geleceği ve Yorum 2022

Ariva (ARV) Geleceği

ARV projesi, özellikle seyahat ve turizm sektöründe havale maliyetlerini düşürmeyi hedefliyor. Turizm sektörünün kademeli olarak gelişeceği düşünüldüğünde, ARV tokeninin fiyatının artması muhtemeldir. Sonuç olarak, ARV tokeninin geleceği kripto uzmanları tarafından olumlu olarak görülüyor. Seyahat endüstrisi büyüdükçe, ARV tokeninin fiyatının artması bekleniyor.

ARV Coin yatırımcıları her geçen gün artıyor ve birçok kişi Airdrop üzerinden ARV Coin sahibi oluyor. Sonuç olarak, pazarın hacmi her geçen gün artmakta ve daha fazla platformda gerçekleşmektedir.

Ancak bu hedeflere ulaşmak için pazar hacmini onlarca kat artırması gerekiyor. Hala çocuk sayılabilecek bir kripto para birimi olduğu için bunun çok fazla potansiyele sahip olduğu söylenebilir.

Ariva (ARV) Yorum

ARV Coin, Binance Smart Chain altyapısı üzerinde geliştirilmiştir ve kendi altyapısına sahip değildir. Ancak ERC20 ile aynı altyapıyı kullanmadığı için daha hızlı ve daha güvenilir olduğuna dikkat edilmelidir. Böylece kısa sürede tamamlanması gereken işlemleri tam zamanında yerine getirebileceğini de gösteriyor. DEX borsalarının da ilgisini çeken ve kısa vadede popülerlik kazanan ARV Coin, kısa vadede büyük değişimler görebilirdi.

Mevcut ARV Coin yorumları da oldukça olumlu görünüyor. Yeni bir kripto para birimi olduğu için, birkaç ayrıntıya hakim olunsa da gelişimine dayalı olarak bazı tahminler yapılabilir. Birçok kripto analistine göre ARV Coin, blockchain teknolojisiyle ilgilenmeyen bir sektöre çözüm sağladığı için değerli olarak görülüyor. Ancak tam bir değerlendirme yapıp yapmama konusunda karar vermek için henüz çok erken olduğunu unutmamalıyız.

ARV Projesi, turizm endüstrisinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir kripto para projesidir. Platformun yerel kripto para birimi ARV token, kripto ödemelerini ve transferlerini birbirine bağlamak için seyahat endüstrisi ile birlikte çalışır. Turizm sektöründe kripto para kullanımına olanak sağlayacak bu proje, uzmanlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Ariva (ARV) Nereden ve Nasıl Alınır?

Ariva (ARV)’yı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu